Новини спорту Україна та світ за 30 серпня 2018

гол

Юні гравці ФК "Львів" - переможці меморіалу Богдана Маркевича

Переглядів: 117
Гравці ФК «Львів» 2004 року народження стали переможцями всеукраїнського турніру з футболу пам’яті відомого українського футбольного тренера
Футзал

"Futsal Masters 2018": "Ураган" розпочинає з перемоги

Стартовий поєдинок міжнародного турніру "Futsal Masters 2018", який 28 серпня розпочався у Польщі, видався надрезультативним. Віце-чемпіон Киргизстану "Алга
нива

"Нива" підсилилась Миколою Темнюком

Переглядів: 77
Черговим новачком футбольного клубу "Нива" став 26-річний нападник Микола Темнюк. Останнім клубом гравця був волочиський "Агробізнес" у складі якого Микола Темнюк провів декілька
Прикарпаття

Роман Барчук - новобранець МФК "Прикарпаття"

У середу, 29 серпня, склад МФК "Прикарпаття" поповнив 28-річний нападник Роман Барчук. Співпраця з кращим бомбардиром обласного чемпіонату розрахована до кінця цього сезону.
нива

"Нива" розібралась з "Бережанами"

Переглядів: 121
У товариському матчі футбольний клуб "Нива" обіграв ФК "Бережани" з рахунком 5:0. Матч відбувся на спортивно-тренувальній базі клубу "Ватра". Переможний почин поклав у середині першого
енергія сокіл ковальчук

У Львові стартував міжнародний турнір з футзалу

Переглядів: 91
Вчора на паркеті палацу спорту «Галичина» стартував Lviv Open Cup. Окрім українських команд поборотися за кубок Львівщини з футзалу приїхали колективи з Польщі