БК Говерла - останні новини спорту в Україні та світі

говерла політехніка

Всі шляхи "Говерли" ведуть на Південь

"Говерла" святкувала другу домашню перемогу над миколаївським "Ніко-Баскетом" і продовжує боротьбу за вихід до фіналу Вищої ліги. Програвши стартову чверть (23:27), "ведмеді" дуже
Піскарьов

"Говерла" - "Ніко-Баскет" 70:51. Післямова третього матчу

До Вашої уваги коментарі гравців та наставників обох команд після третього матчу півфінальної серії Вищої ліги "Говерла" - "Ніко-Баскет" (70:51). Павло Піскарьов,
говерла

"Говерла" скоротила відставання у серії

Франківська "Говерла" здолала "Ніко-Баскет" на домашньому паркеті і скоротила відставання у півфінальній серії плей-офф Вищої ліги. Здобуши перевагу +10у стартовій чверті, "ведмеді"
говерла

"Говерла" програє і серія переїжджає до Івано-Франківська

Переглядів: 94
З вояжу до Миколаєва франківська "Говерла" повертається без перемог. Друга гра на півдні кардинальновідрізналась від першого матчу між суперниками. Вже у першій
говерла

Директорат чемпіонату України відхилив протест "Говерли", яка поступилася у драматичній грі в Миколаєві

У Вищій чоловічій лізі апогей сезону. У першому матчі півфінальної серії “Ніко-Баскет” та “Говерла”
говерла

"Говерла" мінімально програла "Ніко-Баскету"

Шаленими останніми секундами запам'ятався перший матч 1/2 фіналу Вищої ліги між миколаївським "Ніко-Баскет" та "Говерлою" з Івано-Франківська. Більш активно гру розпочали
говерла

Сьогодні "Говерла" розпочне півфінальну серію плей-офф Вищої ліги

Франківська "Говерла" у гостях розпочне півфінальну серію плей-офф Вищої ліги проти миколаївського "Ніко-Баскета". У регулярному сезоні миколаївська

Календар матчів "Говерли" у півфінальному плей-офф

До Вашої уваги розклад матчів "Говерли" та миколаївського "Ніко-Баскета" у рамках півфінальної серії плей-офф Вищої ліги. Цьогорічна стадія 1/2 фіналу Вищої ліги складатиметься
говерла

"Говерла" пробилась до півфіналу Вищої ліги

Франківська "Говерла" зуміла святкувати вольову перемогу у Кременчуці та продовжує боротьбу у баскетбольній Вищій лізі. Господарі паркету, програвши першу гру, налаштувались