БК Говерла - останні новини спорту в Україні та світі

говерла

"Говерла" повела у чвертьфінальній серії плей-офф

У першому матчі чвертьфіналу "ведмеді" здобули вольову перемогу над "Кременем". Програвши стартову чверть (19:22), "говерляни" доволі швидко нівелювали мінімальну перевагу
говерла

У плей-офф "Говерла" зустрінеться з "Кременем"

Федерація баскетболу України оприлюднила календар матчів чвертьфінальної серії плей-офф Вищої ліги серед чоловічих команд. Перший матч між суперниками запланований вже
зубрицький

"Говерла" - "Львівська Політехніка". Післямова

Переглядів: 181
На вихідних франківська "Говерла" на домашньому майданчику двічі перемогла "Львівську Політехніку" - 105:70 та 90:69. До Вашої уваги коментарі наставників обох команд.
говерла політехніка

"Говерла" здобула "сотню" у поєдинку з "політехами"

У першому поєдинку проти "Львівської Політехніки" "ведмеді" святкували впевнену перемогу. У першій чверті "політехи" намагались нав'язати боротьбу господарям майданчика
Піскарьов

Павло Піскарьов: "Завдання "Говерли" - перемагати у кожному матчі"

Головний тренер БК "Говерла" Павло Піскарьов підбив підсумки виступу своєї команди у регулярному чемпіонаті Вищої ліги. Більше дивіться у сюжеті програми
говерла

ВЮБЛ (2001 р. н.): юні "ведмеді" здобули одну перемогу в Рівному

У рамках 3 туру фінального етапу ВЮБЛ серед команд 2001 р. н. франківський "КФВ-БК Говерла" записав до свого активу одну перемогу у трьох зіграних поєдинках.

"Говерла" мінімально поступились одеситам

І в повторному поєдинку "Говерла" та "Динамо-Одеса" потішили глядачів справжнім баскетбольним шоу. Як і вчора, стартова чверть матчу залишилась за одеситами - 19:29 на користь
говерла

"Говерла" у валідольному поєдинку здолала "Динамо-Одесу"

На паркеті Манежу КФВ "Говерла" та "Динамо-Одеса" видали справжню баскетбольну феєрію, тим самим підтвердивши статус фаворитів цьогорічної Вищої ліги.
Піскарьов

Павло Піскарьов: "Якщо проект відбудеться - прийдуть і Суперліга, і єврокубки"

Формальним приводом до спілкування з головним тренером БК Говерла Павлом Піскарьовим стали плани команди на плей-оф. Втім, розмова з фахівцем
говерла

"Говерла" двічі перемогла у Рівному

У першому гостьовому матчі франківська "Говерла" здолала баскетбольний клуб "Рівне". Протягом стартової чверті гри суперники йшли "нога в ногу", допоки три поспіль влучні трьохочкові