БК Говерла - останні новини спорту в Україні та світі

говерла

Директорат чемпіонату України відхилив протест "Говерли", яка поступилася у драматичній грі в Миколаєві

У Вищій чоловічій лізі апогей сезону. У першому матчі півфінальної серії “Ніко-Баскет” та “Говерла”
говерла

"Говерла" мінімально програла "Ніко-Баскету"

Шаленими останніми секундами запам'ятався перший матч 1/2 фіналу Вищої ліги між миколаївським "Ніко-Баскет" та "Говерлою" з Івано-Франківська. Більш активно гру розпочали
говерла

Сьогодні "Говерла" розпочне півфінальну серію плей-офф Вищої ліги

Франківська "Говерла" у гостях розпочне півфінальну серію плей-офф Вищої ліги проти миколаївського "Ніко-Баскета". У регулярному сезоні миколаївська
говерла політехніка

Календар матчів "Говерли" у півфінальному плей-офф

До Вашої уваги розклад матчів "Говерли" та миколаївського "Ніко-Баскета" у рамках півфінальної серії плей-офф Вищої ліги. Цьогорічна стадія 1/2 фіналу Вищої ліги складатиметься
говерла

"Говерла" пробилась до півфіналу Вищої ліги

Франківська "Говерла" зуміла святкувати вольову перемогу у Кременчуці та продовжує боротьбу у баскетбольній Вищій лізі. Господарі паркету, програвши першу гру, налаштувались
говерла

Юні "ведмеді" завершили сезон ВЮБЛ (2001 р. н.)

У київському спорткомплексі "Меридіан" завершився ІІ етап Всеукраїнської баскетбольної ліги серед гравців 2001 р. н. Франківська "ДЮСШ-2-КФВ-БК Говерла" на столичному
говерла

"Говерла" повела у чвертьфінальній серії плей-офф

У першому матчі чвертьфіналу "ведмеді" здобули вольову перемогу над "Кременем". Програвши стартову чверть (19:22), "говерляни" доволі швидко нівелювали мінімальну перевагу
говерла

У плей-офф "Говерла" зустрінеться з "Кременем"

Федерація баскетболу України оприлюднила календар матчів чвертьфінальної серії плей-офф Вищої ліги серед чоловічих команд. Перший матч між суперниками запланований вже
зубрицький

"Говерла" - "Львівська Політехніка". Післямова

Переглядів: 186
На вихідних франківська "Говерла" на домашньому майданчику двічі перемогла "Львівську Політехніку" - 105:70 та 90:69. До Вашої уваги коментарі наставників обох команд.

"Говерла" здобула "сотню" у поєдинку з "політехами"

У першому поєдинку проти "Львівської Політехніки" "ведмеді" святкували впевнену перемогу. У першій чверті "політехи" намагались нав'язати боротьбу господарям майданчика