БК Говерла - останні новини спорту в Україні та світі

Піскарьов

Павло Піскарьов: "Завдання "Говерли" - перемагати у кожному матчі"

Головний тренер БК "Говерла" Павло Піскарьов підбив підсумки виступу своєї команди у регулярному чемпіонаті Вищої ліги. Більше дивіться у сюжеті програми
говерла

ВЮБЛ (2001 р. н.): юні "ведмеді" здобули одну перемогу в Рівному

У рамках 3 туру фінального етапу ВЮБЛ серед команд 2001 р. н. франківський "КФВ-БК Говерла" записав до свого активу одну перемогу у трьох зіграних поєдинках.
говерла політехніка

"Говерла" мінімально поступились одеситам

І в повторному поєдинку "Говерла" та "Динамо-Одеса" потішили глядачів справжнім баскетбольним шоу. Як і вчора, стартова чверть матчу залишилась за одеситами - 19:29 на користь
говерла

"Говерла" у валідольному поєдинку здолала "Динамо-Одесу"

На паркеті Манежу КФВ "Говерла" та "Динамо-Одеса" видали справжню баскетбольну феєрію, тим самим підтвердивши статус фаворитів цьогорічної Вищої ліги.
Піскарьов

Павло Піскарьов: "Якщо проект відбудеться - прийдуть і Суперліга, і єврокубки"

Формальним приводом до спілкування з головним тренером БК Говерла Павлом Піскарьовим стали плани команди на плей-оф. Втім, розмова з фахівцем
говерла

"Говерла" двічі перемогла у Рівному

У першому гостьовому матчі франківська "Говерла" здолала баскетбольний клуб "Рівне". Протягом стартової чверті гри суперники йшли "нога в ногу", допоки три поспіль влучні трьохочкові
Олександр ШОСТУХА

Олександр Шостуха повернувся в БК "Говерла"

Склад чинного чемпіона України серед команд Вищої ліги – івано-франківської «Говерли», поповнив 33-річний атакуючий захисник Олександр Шостуха, який нинішній
говерла

"На базі академії "БК "Говерла" формуються всі юнацькі збірні Івано-Франківська та області"

Торік, 25 вересня, рішенням загальних зборів громадської організації «БК «Говерла» було створено Баскетбольну
Павло Піскарьов

"ДОС ДЮСШ-ДОР" - "Говерла". Післямова

На вихідних "Говерла" двічі обіграла дніпровський "ДОС ДЮСШ-ДОР" - 46:101 та 59:120. До вашої уваги післяматчеві коментарі наставників та гравців обох команд.
Баскетбол

ВЮБЛ (2004 р.н.): одна перемога "Говерли" на домашньому етапі

У Манежі КФВ пройшли матчі 4-го туру Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед гравців 2004 р. н. Окрім господарів паркету, баскетболістів ОДЮСШ-БК