Благиня - останні новини спорту в Україні та світі

Михайло Цимбалюк відзначив львів’янок - чемпіонок Європи з вільної боротьби

Переглядів: 387
Юлію Остапчук (вагова категорія 63 кг) та Юлію Благіні (вагова категорія 51 кг), чемпіонок Європи з вільної боротьби 2011 року, голова львівської

Юлія БЛАГИНЯ: "Я і не хочу нікуди їхати з України"

Переглядів: 383
Новоспечена чемпіонка Старого світу у вазі до 51 кг Юлія Благиня розповіла "Чемпіону" про свій шлях до найвищої сходинки п'єдесталу. На чемпіонаті Європи зі спортивної

Юлія БЛАГИНЯ: «Ми навчилися так заплітати волосся, що зіпсувати зачіску складно»

Переглядів: 536
На чемпіонаті Європи у Дортмунді українські борчині завоювали шість нагород – у семи вагових категоріях. Перше «золото»

Володимир Євонов: "Судді до України не прихильні"

Переглядів: 364
Головний тренер жіночої збірної України з боротьби підвів підсумки чемпіонату Європи. На Чемпіонаті Європи жіноча збірна України з боротьби встановила національний рекорд

Збірна України посіла третє місце на чемпіонаті Європи із спортивної боротьби в Дортмунді

У Дортмунді (Німеччина) завершився чемпіонат Європи з вільної, жіночої і греко-римської боротьби, на якому було розіграно 21 комплект

Жіноча збірна України - перша на чемпіонаті Європи в Дортмунді!

Переглядів: 361
У четвертий день чемпіонату Європи зі спортивної боротьби в Дортмунді (Німеччина) завершили змагання жінки. У всіх чотирьох вагових категоріях на подіум

Юлія БЛАГИНЯ. Шлях до "золота" чемпіонату Європи (Фоторепортаж)

Переглядів: 460
Як ми вже повідомляли, вчора львівська борчиня Юлія Благиня стала чемпіонкою Європи з вільної боротьби у вазі до 51 кг. Пропонуємо переглянути її шлях до

Юлія БЛАГИНЯ - чемпіонка Європи!

Переглядів: 766
Сьогодні на Чемпіонаті Європи в Дормунді було розіграно три комплекти медалей. Наші дівчата завоювали золото і срібло! До 48 кгУ зв'язку з Олімпіадою, що наближається, вагова категорія

Завтра в Дормунді стартує Чемпіонат Европи з вільної боротьби. Програма змагань

Переглядів: 483
ПРОГРАМА Чемпіонату Европи з вільної боротьби серед чоловіків та жінокДормунд. 29 березня - 1 квітня 2011 Вівторок, 29 березняЗмагатимуться

Юлія БЛАГИНЯ: "Бракує часу на хлопців"