Роман БОНДАРУК: "Еміграція спортсменів у нас неприйнята"

Розмова з Романом Бондаруком, членом національної збірної України з кульової стрільби Професія львів’янина Романа Бондарука змушує його дуже часто подорожувати.
Roman Bodnaruk

Роман БОНДАРУК: "Доля міліметра може вирішити питання першого місця"

Переглядів: 477
Студент львівського державного університету фізичної культури Роман Бондарук здобув золоту медаль у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета

Роман БОНДАРУК: "По игрушкам стрелял лет тридцать назад"

Переглядів: 292
Мастера пулевой стрельбы по окончании этого сезона могут похвастаться восьмью олимпийскими лицензиями. Последним турниром в 2011-м, на котором европейские спортсмены

Незрячий львів'янин увійшов у двадцятку кращих шахістів світу

Переглядів: 414
Нещодавно закінчився Кубок Європи з шахів, який проходив у Греції. Українська команда, до якої увійшов і наш Іван Яцишин достойно виступила на цьому змаганні.

Роман Бондарук кращий спортсмен серпня!

Відділення НОК України у львівській області визначило кращого спортсмена серпня 2011 року. Ним став Роман Бондарук львівський спортсмен кульовик, учасник Олімпійських ігор в Пекіні,

Роман Бондарук – срібний призер чемпіонату Європи та володар олімпійської ліцензії

Переглядів: 382
львівський кульовик, студент Львівського державного університету фізичної культури Роман Бондарук став срібним призером чемпіонату Європи

Роман БОНДАРУК: «П’ять днів мій пістолет літав по всьому світі»

Переглядів: 587
У Львові завершився відкритий чемпіонат України з кульової стрільби. Команда львівської області з результатом 2202,5 бала виборола загальнокомандну першість.

Роман БОДНАРУК: «У моїй вправі ще є вільними чотири олімпійські ліцензії»

Переглядів: 505
У Форт-Беннінгу (США)  завершився етап Кубка світу з кульової стрільби. львівські стрільці Олександр Петрів та Роман Боднарук повернулися

В Кореї Роман БОДНАРУК зупинився «за крок» від олімпійської ліцензії

Переглядів: 503
«За крок» до отримання ліцензії на Олімпійські ігри 2012, в Лондоні зупинився львів’янин Роман Боднарук. Він посів 4 місце у вправі