Богатінов - останні новини спорту в Україні та світі

bogatinov

Мартін БОГАТІНОВ: "Життя в Україні... хм... Відмінно, я б сказав, що класно!"

Переглядів: 118
Македонський портал SuperSport напередодні товариського матчу проти збірної Литви поспілкувався з воротарем «Карпат» та збірної
300х300

Кіпера "Карпат" визвали до лав національної збірної

Переглядів: 253
Воротар «зелено-білих» Мартін Богатінов, який останнім часом забронював за собою пост № 1 у збірній Македонії, отримав листа із запрошенням.
bogatinov

Мартін БОГАТІНОВ: "Нехай не хвилюються вболівальники "Карпат", що я на наступну гру можу вийти недоналаштованим"

Переглядів: 473
У матчі з «Волинню» більшість фахівців і вболівальників в складі «Карпат» з якнайкращого
Мартін Богатінов

Мартін Богатінов зберіг свої ворота "недоторканими" у грі зі зб. Португалії

Переглядів: 154
Мартін Богатінов відстояв всі 90 хвилин у товариському матчі збірної Македонії проти Португалії. Впевнена гра кіпера львівських "Карпат" і захисників

Молодь. «Карпати» – «Таврія» – 2:0

Переглядів: 156
Молодь львівських "Карпат" на стадіоні "Україна" завдяки голам Михальова та Мартинюка наприкінці першого тайму зуміла здолати однолітків із сімферопольської "Таврії" - 2:0.

Володимир ШАРАН: "У нас багато травмованих"

Переглядів: 161
Під час тренування «зелено-білих» головний тренер команди Володимир Шаран розповів про підсилення складу та виведення гравців з психологічної ями.

Мартін Богатінов: «Конкуренція не дає розслабитися»

Переглядів: 72
В останній грі «Карпат» на зборах в Туреччині проти «Ворскли» ворота нашої команди захищав Мартін Богатінов. Саме тому розмова з ним у львівському

Іван Мілошевіч: "Ми ще маємо розібрати помилки, допущені в грі з "Ворсклою", щоб вони не повторилися в зустрічі із "Зорею"

Переглядів: 71
– В останньому спарингу «Карпат» перед стартом сезону саме ти розпочав гольову

Мартін Богатінов: "Арбітр явно був не за нас"

Переглядів: 98
Воротар «Карпат» Мартін Богатінов в грі з «Іллічівцем» провів перший тайм. Попри те, що саме «карпати» вели і контролювали гру, в македонського

«Гравець «Спартака» - симулянт!»

Переглядів: 87
В матчі зі «Спартаком» (Нальчик) (2:0) воротарю «Карпат» Мартіну Богатінову в одному з епізодів довелося зупинити захисника поза межами правил.