Федоришин - останні новини спорту в Україні та світі

edoryshyn

Василь ФЕДОРИШИН про підготовку до Олімпійських ігор. Відеоінтерв'ю

12-14 червня 2012 в Івано-Фраківську відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 1995-96 р.н. Гість змагань, заслужений майстер
barna

Ігор БАРНА: "Спортсмен має пам’ятати, хто він і звідки вийшов"

Недавно на турнірі у Фінляндії калуський борець вільним стилем Василь Федоришин здобув путівку на цьогорічні Олімпійські ігри в Лондоні. Вихованець заслуженого
fedoryshyn

Василь ФЕДОРИШИН: "Перед кожними змаганнями я скидав сім — вісім кілограмів"

Василь Федоришин таки здобув право поїхати на Олімпійські ігри до Лондона Свого шансу він не проґавив у Фінляндії, де відбувся останній кваліфікаційний
merleni

Сьогодні чекаємо завоювання олімпійської ліцензії від Ірини МЕРЛЕНІ

Переглядів: 173
У Хельсінкі проходить останній олімпійський кваліфікаційний турнір для борців. Після двох днів змагань українці завоювали три ліцензії. Першим путівку
kohut

Борці вирушили за олімпійськими ліцензіями без Ірини Мерлені

Переглядів: 372
Учора в Софії (Болгарія) стартував перший Європейський ліцензійний турнір. Слід відзначити, що саме тут розігруватимуться путівки на Ігри XXX Олімпіади в
Vasyl Shuptar. Vilna borotba

Василь ШУПТАР: "Федоришин - не вічний"

Переглядів: 327
Нещодавно у Запоріжжі завершився чемпіонат України з вільної боротьби, на якому студент третього курсу львівського державного університету фізичної культури Василь Шуптар у ваговій
savlokhov

Руслан Савлохов: "У мене нема сумнівів, що Федоришин і Стадник будуть з ліцензіями"

Переглядів: 198
За чотири минулих Олімпіади, тих, на яких наша країна виступала незалежною командою, українські борці вільного стилю привчили обивателя,

Руслан Савлохов: "Стадник нагадав колишнього себе"

Переглядів: 138
Головний тренер чоловічої збірної назвав склад на ЧЄ та поділився враженнями про КМТ - Руслан Сосланович, ви стояли біля витоків київського міжнародного турніру присвяченого

Андрій СТАДНИК: "На які б змагання я не їхав, завжди виходить важко"

Переглядів: 160
Переможець київського Міжнародного про підготовку до ліцензійних турнірів - Як себе почували на домашньому килимі в Києві?- Я готувався до цих змагань,