ФК Оскар - останні новини спорту в Україні та світі

аматори

Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 17-го туру

Переглядів: 270
"Агробізнес" зміцнив лідерство, аутсайдери чемпіонату синхронно здобули очки. Прес-служба футбольного клубу "Нива" Тернопіль аналізує матчі 17-го туру у Групі 1.
львів оскар

ФК "Львів" – ФК "Оскар" 1:1 - відео голів

Переглядів: 230
7  тур Чемпіонату України серед аматорських команд14.05.2017 15-00 ст. “СКА”, м. Львів Арбітр: Байдюк М.Ю. (Чернівецька)Асистенти арбітра: Горбатюк
львів оскар

ФК "Львів": Заслужена нічия з "Оскаром"

Переглядів: 158
фк львів

ФК "Львів" - "Оскар" (Підгір'я): анонс матчу

Переглядів: 159
Підопічні Ігоря Кребана на виїзді зіграють проти аутсайдера змагань - ФК "Львів". Для "Оскара" матч на стадіоні СКА є важливим та принциповим. Саме львів'янам колектив із
аматори

Аматорський чемпіонат України (Група 1): анонс 17-го туру

Переглядів: 214
Матчі туру будуть проведені у два дні. Два поєдинки пройдуть у суботу, 13 травня, ще три матчі відбудутсья днем пізніше. "Агробізнес" – ФК "Малинськ"
аматори

Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 16-го туру

Переглядів: 226
"Чайка" зазнала першої поразки у Другому колі, а "Чортків-Педуніверситет" вперше у сезоні покинув останнє місце у турнірній таблиці. Прес-служба футбольного клубу
аматори

Аматорський чемпіонат України (Група 1): анонс 16-го туру

Переглядів: 186
У Підгір'ї з'ясують стосунки друга та третя команди чемпіонату, а в Чорткові відбудеться битва аутсайдерів. "Оскар" – "Чайка" (матч першого кола 0:1) 6.
аматори

Чемпіонат України серед аматорів: підсумки 15-го туру

Переглядів: 216
Волочиський "Агробізнес" закріпив лідерство, а у Львові глядачі побачили шість голів. Прес-служба футбольного клубу "Нива" Тернопіль про головні події 15-го туру
"Оскар" Підгір

"Агробізнес" - "Оскар" 2:0 - відео голів та огляд матчу

Переглядів: 212
ФК "Оскар" із Підгір'я у 15-му турі чемпіонату України серед аматорів на виїзді поступився волочиському "Агробізнесу", пропустивши по голу у кожному з таймів.