Фрі-файт - останні новини спорту в Україні та світі

фрі файт

Тернопільські бійці поїдуть на чемпіонат світу в Португалію

Переглядів: 313
Одразу семеро вихованців тернопільського бійцівського клубу «Характерник» мають шанс поїхати на цьогорічний чемпіонат світу. Світовий форум буде
фрі файт

"Кубок Карпат" виграли два бійці з Тернополя

Переглядів: 310
Двоє тернополян здобули перемогу на "Кубку Карпат", який відбувся у Києві. Зокрема, серед наймолодших юнаків віком до 12 років переміг Сергій Угрин, у віковій групі до 15
Валерій Чоботарь

"На політичні акції йдуть працювати "відходи" спортивного виховання" - Валерій Чоботарь

Переглядів: 246
Політики відкривають спортивні зали та фінансують молодих спортсменів, бо більшість із них самі пройшли скрізь це. Про це в інтерв'ю розповів
Микола Гавриляк

19-річний львів’янин став Чемпіоном світу із кікбоксингу 2013 року

Переглядів: 533
19-річний львів’янин Микола Гавриляк став Чемпіоном світу із кікбоксингу  у розділ косікі - А (аналог  К-1 з дозволеними кидками на поміст
мікс файт

У Івано-Франківську бились справжні чоловіки. Фото

В Івано-Франківську в приміщенні спорткомплексу "Колос" відбувся Відкритий аматорський турнір з мікс-файту ім. І-го президента Івано-Франківської обласної федерації
фрі файт

Артем Савчук - прийшоу, ударив, переміг

Переглядів: 730
Тернополянин Артем Савчук переміг на чемпіонаті України з фрі-файту у ваговій категорії 84 кілограми серед юніорів. У фіналі наш спортсмен швидко і ефектно переміг полтавчанина Євгена
фрі файт

Турнір з мікс-файту відбудеться в Івано-Франківську

Турнір з мікс-файту відбудеться в Івано-Франківську. В суботу пройдуть спортивні змагання імені першого президента обласної федерації бойових мистецтв Павла Федорака.
фрі файт

Завершився 9 чемпіонат України з фрі-файту

В Ірпені (Київська обл.) завершився черговий, уже дев’ятий, чемпіонат України з фрі-файту. Чемпіонат приніс чимало несподіванок як для організаторів, так і для учасників
антифашист

Тернопільський спотсмен побив найвідомішого "антифашиста" України

Переглядів: 1173
Цей “герой” тепер найбільш розкручений персонаж в Україні. Це орли Захарченка його напевно не зможуть знайти, а вся країна його вже знає. І
фрі файт

Тернопільські бійці повернулися з Харкова без перемог. Фото

Переглядів: 639
11 травня у харківському клубі "Оплот" відбувся черговий тур чемпіонату України зі змішаних єдиноборст на призи "Оплоту". Участь у спортивному вечорі взяли