Гирьовий спорт - останні новини спорту в Україні та світі

гиря

Збаразькі гирьовики — призери Сільських ігор Тернопіллля

Переглядів: 213
Друге загальнокомандне місце вибороли збаразькі гирьовики на обласних Сільських Іграх. Змагання відбулись минулої неділі, 26 червня, у селі Синьків Заліщицького
Гирьовий спорт

Гирьовики Львівщини – серед кращих в Чемпіонаті України 2016 року!

Переглядів: 348
9-12 червня  2016 року в с. Кароліно-Бугаз Одеської області відбувся чемпіонат України з гирьового спорту. Участь у змаганнях взяли збірні команди
гиря

Збаразькі гирьовики — чемпіони Європи

Переглядів: 288
Наші земляки вперше побували на чемпіонаті Європи з гирьового спорту і привезли чемпіонські титули. Чемпіонат відбувся 13-15 травня у португальському місті Порто.
гиря

Тернопільський гирьовик Роман Порохняк став чемпіоном Європи

Переглядів: 199
Представники п’ятнадцяти країн світу були учасниками чемпіонату Європи з гирьового спорту. Такі змагання проходили у місті Порто (Португалія). Перше
Гирьовийспорт

Спортсмени Львівщини успішно виступили в чемпіонаті Європи з гирьового спорту

Переглядів: 258
15 травня 2016 року в польському місті Гдиня завершився чемпіонат Європи з гирьового спорту. У складі збірної команди України успішно змагалися
гирі

Команда збаразьких гирьовиків — срібний призер чемпіонату Тернопільської області

гирі

Збаразьких школярів переконували у необхідності занять спортом

Днями гостем у збаразькій ЗОШ №2 ім.Івана Франка став ветеран, заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу, восьмиразовий чемпіон світу
гиря

Команда збаразьких гирьовиків — срібний призер чемпіонату області

Друге загальнокомандне місце здобули збаразькі гирьовики на відкритому чемпіонаті Тернопільської області з гирьового спорту серед чоловіків, юніорів та
гирі

Найсильнішими в гирьовому спорті стали студенти Тернопільського технічного університету

Тривають спортивні студентські ігри серед вищих навчальних закладів. Визначити найкращих серед найсильніших  взялись судді
гиря

Збаразькі гирьовики — чемпіони України

Низку медалей привезли місцеві спортсмени з чемпіонату України з гирьового спорту по довгому циклу, який відбувся 25-27 березня у Києві. Чемпіонат проводився серед чоловіків,