Ірина Мерлені - останні новини спорту в Україні та світі

Мерлені

Зал Слави чекає Ірину Мерлені

Переглядів: 288
Ельбрус Тедеєв та Ірина Мерлені увійдуть до зали Слави боротьби. Під час чемпіонату світу в Будапешті Зал борцівської слави FILA поповнять десять нових імен.
усик мерлені

В "Артеку" боксер Усик пропустив прохід у ноги від Мерлені (фото)

Переглядів: 780
Олімпійські чемпіони Олександр Усик та Ірина Мерлені побували на закритті спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя" в "Артеку". В "Артеку"
мерлені

Ірина Мерлені: "Олімпіада без вільної боротьби неможлива"

Переглядів: 364
Ірина Мерлені – перша олімпійська чемпіонка в історії жіночої боротьби – і досі виходить на килим. Але тільки для того, щоб "тримати себе у формі".
Мерлені

Ірина МЕРЛЕНІ: "Вожу з собою нарядний одяг й туфлі на підборах"

Переглядів: 225
Олімпійська чемпіонка-2004 Ірина Мерлені відповіла на 5 запитань. - Пам'ятаєте свою першу машину? - Це був подарунок після Ігор-2004 - Suzuki Ignis, срібляста.
Мерлені

Ірина МЕРЛЕНІ готова повернути "золото" Олімпіади в Афінах

Переглядів: 397
МОК ухвалив рішення виключити боротьбу з олімпійської програми Ігор-2020-го. Вид спорту, який був присутній на Олімпіаді з 1896-го року і вважається одним з
Мерлені

Повернутися задля перемог

Кар'єра професійних спортсменок вимагає жертв, у тому числі і в такому аспекті, як народження дітей. Ми розповідаємо про атлеток, які вирішили не позбавляти себе радості материнства: вони народжували
merleni

Ірина МЕРЛЕНІ: «Тепер ще мрію народити донечку»

Переглядів: 347
У світі спорту багато відомих та титулованих спортсменів. Не виняток і Україна, де ім’я української борчині Ірини Мерлені займає особливе місце в українському спорті.
Мерлені

Ірина МЕРЛЕНІ: "Як сказати дітям відмовитися від своєї мрії?"

Переглядів: 221
Олімпійська чемпіонка прокоментувала ситуацію що склалася навколо вільної боротьби - Ірино, коли і як ви дізналися про парадоксальне рішення МОК?- Я зараз
Мерлені

Олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені допомагає тваринам

Переглядів: 555
Вітчизняні зірки вирішили залучитися до порятунку безпритульних тварин Олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені взяла участь у тематичному фотопроекті.
Vthktys

Іріні МЕРЛЕНІ: «В житті завжди потрібно ставити перед собою мету – і досягати її!»

Переглядів: 318
Для студентів МАУП доволі звично мати за однокурсників зірок українського спорту та шоу-бізнесу. Про улюблені предмети та плани на майбутнє