Ірина Мерлені - останні новини спорту в Україні та світі

merleni

Ірина Мерлені: "У Лондоні я поставила крапку у своїй кар’єрі"

Переглядів: 225
Розмова з Іриною Мерлені, олімпійською чемпіонкою з вільної боротьби Виступи на Олімпійських іграх у Лондоні для Ірини Мерлені стали останніми у кар’єрі.
merleni-stadnik

Ірина Мерлені: «Я дякую Лондону та Богові за цей останній шанс!»

Переглядів: 7848
Цього року наша борчиня Ірина Мерлені вперше повернеться з Олімпійських ігор без медалі - у сутичці за бронзову нагороду у вільній боротьбі в категорії
merleni

Ірина Мерлені без шансів програла "бронзову" сутичку. А у львів'янки Стаднік - "срібло"

Переглядів: 445
Українка Ірина Мерлені не змогла завоювати свою третю олімпійську медаль. В сутичці за "бронзу" вона поступилась американці Чун
stadnik-merleni

Шлях до фіналу Олімпіади для Ірини Мерлені перегородила львів'янка

Переглядів: 8111
Щойно у півфінальній сутичці українка Ірина Мерлені програла півфінал Марії Стаднік - 0:1, 0:3. Тепер Мерлені побореться за бронзову нагороду, а львів'янка
merleni

Ірина Мерлені пробилася у півфінал Олімпіади, де зустрінеться з Марією Стадник

Переглядів: 513
На Олімпійських іграх в Лондоні наша уславлена борчиня Ірина Мерлені виграла дві сутички у вазі до 48 кг і пробилася до півфіналу. За декілька
Ірина мерлені

Ірина МЕРЛЕНІ: "Якщо не прагнути перемоги - то навіщо було вкладати стільки праці!?"

Переглядів: 191
У Пекіні-2008 наші борці здобули два "срібла" і "бронзи". На Лондон у Мерлені та компанії теж плани бойові! "А в графі" Хобі "що писати?"
merleni

Ірина МЕРЛЕНІ: "Була готова усіх покласти…"

Переглядів: 341
Ситуація зі здобуттям олімпійської ліцензії в жіночій боротьбі у категорії до 48 кілограмів більше нагадувала детективну історію. За цю категорію всі були спокійні, бо тут
kogut

Троє львів’янок виступлять на Кубку світу з боротьби у Токіо

Переглядів: 336
26–27 травня в столиці Японії Токіо відбудуться змагання командного Кубка світу з спортивної боротьби серед жінок. У складі збірної України до турніру
merleni

Ірина МЕРЛЕНІ завоювала олімпійську ліцензію

Переглядів: 251
Щойно в Хельсінкі, Фінляндія, легенда світової боротьби Ірина Мерлені стала переможницею останнього олімпійського кваліфікаційного турніру для борців і тим самим здобула путівку
merleni

Сьогодні чекаємо завоювання олімпійської ліцензії від Ірини МЕРЛЕНІ

Переглядів: 175
У Хельсінкі проходить останній олімпійський кваліфікаційний турнір для борців. Після двох днів змагань українці завоювали три ліцензії. Першим путівку