Карпати молодіжка - останні новини спорту в Україні та світі

Сьогодні молодіжка «Карпат» прийматиме «Кривбас». Прев’ю до матчу

Переглядів: 168
У суботу молодіжна команда «Карпат» зіграє поєдинок 17-го туру першості України. Суперником підопічних Романа Толочка будуть однолітки криворізького

Молодіжка "Карпат" втрачає очки на останніх хвилинах матчу з "Дніпром" (Фоторепортаж)

Переглядів: 495
6 листопада. львів. Стадіон СКА. Арбітри: Юрій МОСЕЙЧУК (Чернівці), Андрій МОТИКА (Тернопіль), Андрій ВАЛЕНКО (Львів)Делегат ФФУ:

Молодежка "Днепра" в концовке матча вырывает победу у "Карпат"

Переглядів: 514
"Карпаты" - "Днепр" (молодежные составы) - 1:2  6 ноября. Львов. Стадион СКА. Арбитр: Юрий МОСЕЙЧУК (Черновцы). Ассистенты арбитра: Андрей МОТЫКА

Драматичний матч молодіжок у Полтаві. "Ворскла" - "Карпати" - 4:3 (Фоторепортаж)

Переглядів: 254
Ворскла - карпати - 4:3Голи: Чичиков (40, 71), Тимченко (50, 90+1) - Сагайдак (56), Озарків (59), Олег Тарасенко (70).«Ворскла»:

Молодіжка "Карпат" в компенсований час поступилась "Ворсклі" - 3:4

Переглядів: 336
Ворскла - карпати - 4:3Чичиков (40, 71), Тимченко (50, 90+1) - Сагайдак (56), Озарків (59), Олег Тарасенко (70).«Ворскла»: Казаков, Тарганчук,

Суха нічия молодіжок "Карпат" і донецького "Металурга". Звіт про матч

Переглядів: 196
«карпати» – «Металург» Д – 0:0 Першість молодіжних команд. 23.10.2010, 15:00. СКА, львів. 200 глядачів. Сонячно.

Сергей Шищенко: Ничья - закономерный результат матча с "Карпатами"

Переглядів: 1125
Сегодня во Львове молодежки "Карпат" и донецкого "Металлурга" сыграли в ничью 0:0. Послематчевый комментарий наставника молодежного состава донецкого

Молодь. "Карпати" - "Металург" Д. - 0:0. Вилучення Б.Баранця, нереалізований пенальті донеччанами

Переглядів: 181
Сьогодні на стадіоні СКА молодіжка "Карпат" зіграла внічию 0:0 з донецьким "Металургом". На 62-й хвилині гравець гостей

Молодежка "Карпат" в Киеве победила "Динамо" - 1:0

Переглядів: 652
После 12-ти туров «Карпаты» и «Динамо» оказались рядом в турнирной таблице. Но в случае победы хозяева имели все шансы подняться сразу на несколько

Сьогодні молодіжка «Динамо» прийматиме «Карпати». Прев’ю

Переглядів: 304
Нині молодіжна команда «Карпат» у рамках 13-го туру першості України зіграє у гостях з київським «Динамо». Гра на базі НТБ «Динамо»