Перший заступник голови обласної федерації футболу Тарас Клим дав ексклюзивне інтерв’ю журналу «БізнесMAN» про стан справ франківського футболу.

В приміщенні Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулось позачергове засідання засідання КДК ІФФФ, на якому розглядалося питання свідомого ігнорування більшістю гравців фк "карпати"
Менделюк

"Карпати" повернулись, щоб піти?

Переглядів: 706
Яремчанські «карпати» повернулись в еліту обласного футболу після річної паузи. Повернулись і одразу стали чемпіонами, завоювали суперкубок, але були і невдачі у розіграшах
Карпати

Ефектний фініш «Карпат»

Красиву крапку на фініші чергового футбольного сезону на Прикарпатті поставили два найсильніші колективи області, що мають одну, але дуже символічну назву – «карпати».
Карпати Яремче

Тренера "Карпат" дисваліфікували на пять матчів

ПРОТОКОЛ № 28     13 листопада 2012 року                                                                                          м.
Микуляк

"Карпати" - володар Суперкубка

Вчорана стадіоні "Гірка" в івано-франківську яремчанські "карпати" в матчі за Суперкубок області переграли коломийські "Карпати" та стали володарем трофею.
Молодь Карпат

"Карпатам" зараховано технічну поразку

Вчора юнацька команда яремчанських "Карпат" в рамках 30 туру приймала своїх ровесників із Тлумача. Яремчанці здобули доволі впевнену перемогу - 3:1. Та як виявилось, цей результат
карпати

"Карпати" (Яремче) - чемпіон області

Переглядів: 125
Обігравши на власному стадіоні ФК "Калуш" (4:1), яремчанські "Карпати" достроково здобули золоті медалі обласного чемпіонату. "Курортники" досить впевнено пройшли всю турнірну дистанцію
Карпати Яремча

Карпати вибули з Кубка України

Переглядів: 447
карпати вибули з Кубка України Карпати (Яремче. івано-франківська обл.) не змоли дома переграти ОДЕК (Оржів, Рівненська обл.) і припинили виступ в Кубку України серед аматорів.
football

Кубок України з футболу серед аматорів: шість претендентів на три місця

Переглядів: 228
Завтра в трьох населених пунктах України відбудуться матчі-відповідь ¼ фіналу Кубка України серед аматорів. Та один півфіналіст вже