Когут - останні новини спорту в Україні та світі

У збірної України на турнірі "Івана Яригіна" буде 13 борців

Переглядів: 175
26-30 січня в російському місті Красноярськ пройде етап серії Голден Гран-прі - турнір "Івана Яригіна" з вільної і жіночої боротьби. У складі збірної України

Львів’янки вибороли три медалі на відкритому Кубку Росії з вільної боротьби

Переглядів: 129
Приємні новини надійшли з російського Чехово, де пройшов відкритий Кубок Росії з вільної боротьби. За інформацією відомого львівського

Марія Лівач: "З дитинства моїм кумиром була Марія Стадник"

Переглядів: 180
Володарка Кубку України у вазі 48 кг про конкуренцію у своїй категорії- У вашій вазі дуже висока конкуренція, на кого з суперниць налаштовувались в першу чергу,

Ірина Гусяк: "Сутичка з Синишин була найважчою"

Переглядів: 123
Володарка Кубку України у вазі до 55 кг про перші кроки в боротьбі.21-річна Ірина Гусяк ще будучи кадеткою завоювала золото та бронзу Чемпіонату Європи, потім бронза молодіжної

У Львові нагородили кращих спортсменів травня, червня, липня і серпня (Фоторепортаж)

Переглядів: 344
22 вересня у конферец-залі «Леополіс Хол» відділення НОК України у львівській області нагородило кращих спортсменів травня,

Володимир Євонов: "Усі кращі спортсмени, з усього регіону їдуть до Львова"

Переглядів: 318
По завершенню XVII Київського Міжнародного турніру присвяченого видатним борцям і тренерам, де українки виграли дві золоті медалі, ми поспілкувалися

На чемпіонаті світу з вільної боротьби націлюємося на шість нагород

Переглядів: 369
Минулої неділі в Києві завершився міжнародний турнір із вільної та жіночої боротьби. Для українських спортсменів змагання стали останньою перевіркою

Квитки до Стамбула львів’янки привезли з Баку

Переглядів: 275
У Баку завершився Фінал Golden Gran-Prix з жіночої боротьби, де усі країни-учасниці заявили своїх найсильніших борчинь. Для українських спортсменок цей турнір став першим

Львів'янки Когут і Благиня - медалістки фінального турніру серії Гран-Прі в Баку

Переглядів: 262
З двома медалями повернулися українки зі столиці Азербайджану. Як вже повідомлялося, чоловіча збірна України не брала участі на фінальному

Чорноморські перемоги та несподіванки

Переглядів: 740
На вихідних в Одесі пройшов Міжнародний турнір «Чорне море» Справжнім святом для всіх шанувальників вільної боротьби став одеський традиційний турнір «Чорне