Косенко - останні новини спорту в Україні та світі

косенко

"Енергія" - ЛТК - 4:1. Післяматчеві коментарі Косенка та Ковальчика

Переглядів: 333
Олександр Косенко, головний тренер «Енергії» - Олександр Петрович, у попередніх трьох іграх бронзової серії щонайменше було 9-ть голів
косенко

Олександр КОСЕНКО: "Відступати нам було нікуди"

Переглядів: 238
ЛТК - "Енергія" (5:7). Післямова Олександр Косенко, головний тренер СК «Енергія»: - Після вчорашньої, можна навіть сказати, принизливої поразки, адже «Енергія»
косенко

Олександр Косенко: "Без голів не можливо перемогти"

Переглядів: 399
Після четвертого матчу півфінальної серії плей-офф між львівською «Енергією» та харківським «Локомотивом» -  0:1 головний тренер «Енергії»
косенко

Олександр Косенко: "Такі моменти, які ми створювали, треба їх реалізовувати"

Переглядів: 229
«Локомотив» - «Енергія» - 4:0. Післяматчевий коментар Олександра Косенка головного тренера «Енергії»:-
косенко

Олександр Косенко: "Одна хвилина матчу перекреслила 39 хвилин нашої непоганої гри"

Переглядів: 120
«Локомотив» - «Енергія» - 3:1. Післяматчевий коментар Головний тренер «Енергії» Олександр Косенко: -
косенко

Олександр КОСЕНКО: "Хлопцям потрібно було повернути емоції"

Переглядів: 398
Головний тренер «Енергії» Олександр Косенко про перемогу «зелено-білих» в розіграші Кубка України - Олександре Петровичу, перед «Фіналом
Олександр Косенко

Олександр Косенко: "Цей склад "Енергії" може знову здобути золоті медалі"

Переглядів: 326
Відбулися зміни на тренерському містку львівської "Енергії", нинішнього чемпіона України з футзалу. За незадовільні результати керівництво клубу

Олександр Косенко: "Вчити "енергетиків" грати футбол не потрібно"