Козар - останні новини спорту в Україні та світі

Василь Козар

Василь КОЗАР: "Завдання сезону – стати чемпіонами"

Переглядів: 437
Минулого тижня в Ужгороді в рамках з’їзного туру відбулися перші матчі чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги сезону 2013-2014 рр. Львівська «Галичанка»
козар

Василь КОЗАР: "Дівчата видали такі матчі, що я в якісь мірі був шокований"

Переглядів: 455
Гандболістки львівської «Галичанки» перемогли на студентському чемпіонаті Європи у польському Катовіце. Перемігши у фіналі команду

Василь КОЗАР: "Аби боротися за чемпіонство, потрібен бюджет трохи більше мільйону гривень"

Переглядів: 702
Головний тренер срібного призера чемпіонату України з гандболу серед команд Суперліги львівської «Галичанки» Василь

Васил КОЗАР: "До таких поразок, як від Німеччини, слід звикати"

Переглядів: 371
У плей-офф до ЧС з гандболу наша збірна зазнала нищівної поразки від Німеччини Що ж сталося з нашим ганд­болом і нашою збірною? Про це газета "Експрес"

Василь КОЗАР: "Участь у такому турнірі - це великий плюс для нашого вітчизняного гандболу"

Переглядів: 350
Головний тренер жіночої збірної України W-19 Василь Козар дав оцінку виступу своєї команди на відбірковому турнірі чемпіонату

Васил КОЗАР: "Хочемо подарувати нашим уболівальникам путівку у фінальну частину чемпіонату Європи"

Переглядів: 352
Дивлячись на стрімкий зліт «Галичанки» у нинішній першості, не можна не відзначити роботу головного творця

Василь КОЗАР: "Львів жодного стосунку до нашої команди не має"

Переглядів: 467
Розмова з Василем Козарем, головним тренером львівської гандбольної «Галичанки»Львівська «Галичанка» повернулася до еліти вітчизняного

Василь КОЗАР: "Цього сезону ми "срібло" нікому не віддамо"

Переглядів: 406
Львівська гандбольна «Галичанка» близька до дострокового здобуття другого місця в національній Суперлізі. Лише одну перемогу в шести матчах потрібно

Василь КОЗАР: "У нас немає переходу від дитячого гандболу до дорослого"

Переглядів: 251
12 березня, у Херсоні розпочався навчально-тренувальний збір молодіжної збірної команди України (дівчата віком до 19 років) з гандболу з безпосередньої
kozar

Василь КОЗАР: "Шанси наздогнати і перегнати чемпіона — "Карпати" — у нас ще будуть"

Переглядів: 345
Черговий тур минув без сенсацій. Лідери чемпіонату "карпати" і "Галичанка" вкотре здобули впевнені перемоги. Чинний чемпіон України