Кульова стрільба - останні новини спорту в Україні та світі

кульова стрільба

На фінал Кубка світу з кульової стрільби їдуть 5 українців

Переглядів: 209
Українські спортсмени готуються до фіналу Кубка світу з кульової стрільби, який пройде з 22 по 28 жовтня в Бангкоку (Таїланд). Як повідомляється на офіційному

На Кубку України Анна Хмельницька друга

Переглядів: 185
Учениця 10 класу львівського училища фізичної культури Анна Хмельницька посіла ІІ місце на Кубку України в стрільбі з пневматичної зброї, присвяченому пам'яті відомих кримських
300х300

Львівські стрільці "перестріляли" всіх у Європейській лізі

Переглядів: 144
У м.Вроцлаві (Польща) 5-7 жовтня 2012р. відбувся фінал Європейської молодіжної ліги зі стрільби, участь у якому взяли 8 найкращих команд Європи за результатами
Кульова стрільба

Сенсаційний виступ львів'янина

Переглядів: 645
Сенсаційний виступ львів'янина. Справжньою сенсацією став виступ учня 9 класу Львівського училища фізичної культури Павла Коростильова на відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби,
300х300

Стрільці ЛУФК серед фаворитів молодіжного чемпіонату України

Переглядів: 184
15 вересня 2012р. на львівському стрільбищі СКА розпочався чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів віком до 20 років. У перший день змагань
kostevych

Олена Костевич виграє ще одну "бронзу" Олімпіади!

Щойно в Лондоні у фіналі стрільби з малокаліберного пістолета Олена Костевич зуміла виграти бронзову медаль. Перше місце  завоювала кореянка Янгмі Кім.
kostevych

Олена Костевич побореться за другу медаль Лондона-2012

Переглядів: 279
Олена Костевич, яка вже має бронзову нагороду Ігор ХХХ Олімпіади у стрільбі з пневматичного пістолета, вийшла в фінал іншого виду програми – стрільбі з малокаліберного
kostevych

Олена Костевич – бронзова призерка Олімпіади!

Олімпійська чемпіонка Афін-2004 у стрільбі з пневматичного пістолета Олена Костевич здобула третє місце у фіналі Ігор ХХХ Олімпіади в Лондоні. Українка у перестрілці за друге
omelchuk

Олег Омельчук – п’ятий на Олімпіаді

Олег Омельчук у фіналі стрільби з пневматичного пістолета посів п’яте місце. Вийшовши у фінал з шостим результатом, українець після сьомої спроби зумів піднятися на друге місце.
Roman Bodnaruk

Роман БОНДАРУК: "Доля міліметра може вирішити питання першого місця"

Переглядів: 491
Студент львівського державного університету фізичної культури Роман Бондарук здобув золоту медаль у швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета