ЛДУФК - останні новини спорту в Україні та світі

ЛДУФК

Студенти Львівського державного університету фізичної культури – чемпіони України з боксу

Переглядів: 199
22 листопада у Вінниці завершився чемпіонат України з боксу, звідки з перемогами до Львова повернулися й двоє студентів Львівського
Гаравський

Максим Гаравський – переможець турніру найсильніших

Переглядів: 227
У Києві 16 листопада 2015р. відбувся Всеукраїнський турнір найсильніших фехтувальників на рапірах у категорії юніорів. Переможцем турніру став студент І курсу Львівського
Гуцуляк

Гуцуляк і Сениця у еліт-раунді європейської кваліфікації з футболу

Переглядів: 176
Збірна юніорська команда України з футболу посіла ІІ місце у 5 відбірній групі кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи-2016 серед гравців віком до
Юрій Надольний

Збірна команда Львівської області з настільного тенісу виборола перше місце на Чемпіонаті України

Студент Львівського державного університету фізичної культури, майстер спорту Юрій Надольний виборов дві медалі чемпіонату
ЛДУФК

"ЛДУФК-СКІФ-Спартак" - срібний призер турніру в Кам'янці-Подільському

Переглядів: 158
В Кам’янець-Подільському національному університеті імені І.Огієнка з 12-15 листопада відбувся міжобласний турнір з волейболу серед жіночих
Шахи

І чоловіча, і жіноча збірні України Євро-2015 з шахів розпочали з двох перемог

Переглядів: 128
У Рейк’явіку (Ісландія) 36 чоловічих і 30 жіночих шахових команд розпочали дев’ятитурову боротьбу за найвищі командні європейські
ЛДУФК

Футболісти Львівського державного університету фізичної культури вийшли у лідери Чемпіонату України серед команд ВНЗ

Переглядів: 186
Здобувши третю перемогу поспіль зі старту попереднього групового етапу Чемпіонату України з футболу
Футбол

Кременецький Буревісник знову програв львів'янам у чемпіонаті серед студентів

Переглядів: 104
Вчора, 10 листопада, у Кременці місцевий Буревісник приймав львівський ЛДУФК у рамках 6-го туру чемпіонату України з футболу серед ВНЗ. Кременецькі
Гандбол

Гандболістки Львівського училища фізичної культури новий сезон розпочали з перемог

Переглядів: 171
У Ужгороді та Броварах іграми І туру чемпіонатів України серед дівчат новий сезон розпочали юні гандболістки. У змаганнях беруть участь
Олег Козюпа

Олег Козюпа - найсильніший важкоатлет Львівщини

Переглядів: 237
Першокурсник факультету спорту Львівського державного університету фізичної культури Олег Козюпа здобув перемогу на відкритому чемпіонаті міста Львова серед юнаків до 17