Львів - останні новини спорту в Україні та світі

«Енергія» може поборотися за чемпіонство, - головний тренер «ТВД»

Переглядів: 220
Головний тренер «ТВД» Роман Ковальчик у розмові з прес-службою «Енергії» розповів про своє бачення гри першого туру нового чемпіонату

Сергій КУЗНЕЦОВ: "Тепер Львів побачить європейських грандів"

Переглядів: 321
Вчора центральний нападник «Карпат» Сергій Кузнецов приймав вітання з нагоди свого 28-го дня народження. Сьогодні вранці у розмові з кореспондентом

Роман ГОНТЮК: "Лондон-2012 должен быть нашим"

Переглядів: 854
После полуторагодичного перерыва, вызванного разрывом сухожилия, серебряный призер Олимпийских игр в Афинах-2004 и обладатель бронзы Пекина-2008 Роман Гонтюк вернулся на

Василь ІВАНЧУК долучився до зіркових учасників Ярмарку спорту у Львові

Переглядів: 615
Мерія активно популяризує розвиток спорту в місті. Серед масштабних заходів – Ярмарок спорту. Відомі українські спортсмени активно долучаються

Сергію КУЗНЕЦОВУ – 28!

Переглядів: 261
Нерідко можна почути, що гравець перебуває не в своїй команді, або виступає під керівництвом не свого тренера. Схоже, Сергій Кузнецов у «Карпатах» знайшов і перше, і друге.

Фоторепортаж з матчу "Ураган" - "Тайм" - 2:3

Переглядів: 298
Для обидвох суперників матч в Івано-Франківську на новому паркеті Коледжу фізвиховання був останньою перевіркою сил перед стартом футзального сезону. Приємно, що на товариську

Тайм - остання проба сил закінчилася перемогою

Переглядів: 226
В Івано-Франківську «Тайм» у товариському матчі обіграв з рахунком 3:2 тамтешній «Ураган». Після першого тайму рахунок був 1:1.

Федерацію боксу на львівському Ярмарку спорту представлятиме Андрій КОТЕЛЬНИК

Переглядів: 318
Місто активно розвиває спорт. Пропаганда активного способу життя – пріоритетне завдання Ярмарку спорту, який львівська міська рада організовує

Сергій КУЗНЕЦОВ: "Ключ до успіху "Карпат" проти "Галатасарая" - максимально агресивні дії"

Переглядів: 241
Нападник "Карпат" Сергій Кузнецов вважає, що ключ до успіху в матчі-відповіді стикового раунду Ліги Європи УЄФА проти "Галатасарая"

Михайло РОМАНОВ забиває за студентську збірну України

Переглядів: 224
На студентському чемпіонаті світу футзалу, що триває у сербському місті Нові-Сад, збірна України пробивалася до чвертьфіналу. У першому матчі українці доволі впевнено