Львів - останні новини спорту в Україні та світі

Гусін

Вшануймо разом пам'ять про Андрія Гусіна!

Переглядів: 490
Сьогодні, 11 жовтня, у Львові усі брами стадіону «Україна» з 14:00 широко відчинять для усіх, хто прийде віддати шану трагічно загиблому колишньому футболістові,
кульова стрільба

З пістолета в Україні найкраще стріляють студенти Львівського училища фізичної культури

Переглядів: 308
У Львові на стрільбищі СКА впродовж 1-5 жовтня 2015р. проходив чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів. У стрільбі
енергія локомотив

Львівська "Енергія" здобула непросту перемогу над рівненським "Кардиналом"

Переглядів: 135
Львівська «Енергія» здобула четверту перемогу у новому сезоні. У матчі 5 туру «енергетики» вдома здобули непросту перемогу
Гергель

Оксана Гергель завжди мріяла після перемоги побігати килимом з синьо-жовтим стягом

Переглядів: 259
На чемпіонаті світу з боротьби, що завершився у Лас-Вегасі, у 21-річної вихованки Львівського училища фізичної культури Оксани Гергель
Футбол

Футболісти Львівського училища фізичної культури взяли участь у турнірі майбутніх талантів

Переглядів: 296
Футбольна команда 11 класу Львівського училища фізичної культури (тренери Ярослав Дми-трасевич і Віталій Лобасюк), посилена трьома
Футбол

Футболісти Львівського училища фізичної культури ділять лідерство з основними конкурентами

Переглядів: 285
У суботу 3 жовтня 2015р. у чемпіонаті України з футболу серед юнацьких колективів відбулися ігри ІV туру. Команди 10
Андрій Квятковський

Вихованець Львівського училища фізичної культури срібний призер Гран Прі "Меморіал Дмітрія Коркіна"

Переглядів: 248
3-4 жовтня 2015р. у м.Якутську (Республіка Саха, Російська Федерація) відбувся VІІІ міжнародний турнір із серії
стрільба з лука

Студентка Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова володарка національного Кубка

Переглядів: 173
На національних змаганнях за Кубок України зі стрільби з лука, які з 1 до 5 жовтня 2015р. проходили у Новій Каховці,
Барком-Кажани

Львівський волейбольний клуб "Барком-Кажани" здобув першу перемогу у новому чемпіонаті Суперліги

Переглядів: 268
Львівський волейбольний клуб «Барком-Кажани» здобув першу перемогу у новому чемпіонаті Суперліги. Підопічні
ДЮФЛУ

Дитячо-юнацька футбольна ліга України: П’ятий тур. Анонс

Переглядів: 91
У суботу, 10-го жовтня, у Вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України 160 команд (по 40 у чотирьох вікових категоріях – U-17, U-16, U-15 і U-14) зіграють