Протягом усіх років незалежної України найпопулярнішим на Тернопільщині є опитування, організоване обласною фізкультурно-спортивною організацією. Щоправда,
Меркушина

Кубок IBU. У змішаній естафеті українці зупинилися за крок від медалей

Переглядів: 163
Кубок IBU-2014/15 з біатлону Обертіллах, Австрія Змішана естафета 1. Норвегія (2 + 5) 1: 10: 39.82. Німеччина (0 + 10) +29.73. Франція (0 + 7)
Меркушина

Стартові листи сьогоднішніх біатлонних гонок

Переглядів: 276
Сьогодні, 20 грудня, етап кубка світу в словенській Поклюці продовжиться двома гонками переслідування. Поклюка. Кубок світуПереслідування. Жінки (12:15)   3.
підручний кільчицький

Стартові листи сьогоднішніх гонок

Переглядів: 179
Сьогодні, 19 грудня, етап кубка світу в словенській Поклюці продовжиться спринтерській гонкою у чоловіків. Поклюка. Кубок світуСпринт. Чоловіки (15:25)17.
меркушина

Анастасія Меркушина: "Після закінчення етапу в Австрії влаштуємо собі свято душі"

Переглядів: 155
Українська біатлоністка прокоментувала своє 2-е місце в спринтерській гонці Кубка IBU в Обертілаху. «Взагалі тренера так будують
Меркушина

Кубок IBU. Меркушина взяла "срібло" в спринті

Переглядів: 139
Українка Анастасія Меркушина посіла друге місце у спринтерській гонці Кубка IBU в Обертілласі. Від переможниці Федеріки Санфіліппо з Італії українка відстала на 33,5 секунди.
Віталій Кільчицький

Обертілах-2014. Старт-листи перших спринтів

Переглядів: 138
Сьогодні в Обертіллахе спринтерськими гонками продовжиться програма другого етапу Кубка IBU. Нагадаємо, що через перенесення програми не відбувся етапу в Мартеллі, на поточному
Меркушина

Кубок IBU. У жіночій індивідуальній гонці Меркушина сьома

Переглядів: 216
Індивідуальна гонка у жінок в Обертілласі також не обійшлася без українського подіуму. Ірина Варвинець, ставши однією з двох учасниць гонки, що відзначилися
Меркушина

Анастасія Меркушина фінішувала 51-ю в індивідуальній гонці на Кубку світу

Переглядів: 201
Валентина Семеренко принесла у скарбничку збірної України другу медаль Кубка світу. На етапі в Естерсунді українка фінішувала з третім результатом,
Меркушина

Остерсунд-2014. Старт-лист індивідуальної гонки у жінок

Сьогодні, 4 грудня, перший етап Кубка світу в Остерсунді продовжиться індивідуальною гонкою у жінок. Серед учасниць гонки українським уболівальникам впадає в