Мілошевіч - останні новини спорту в Україні та світі

Павло КУЧЕРОВ: "Моя перевага в тому, що я не знаю, яка в «Металіста» основа"

Переглядів: 142
Павло КУЧЕРОВ, в.о. головного тренера «Карпат» – Для нас був дуже і дуже важливий матч через дві причини. По-перше, ми

Кубок України. "Карпати" - "Металіст" - 1:0

Переглядів: 100
1/8 фіналу. 26.10.2011, 20:00. «Україна», львів. Без опадів. +7°С Арбітр – Сергій Даньковський (Київ). Асистенти: Ярослав Трехліб (Дніпропетровськ),

Іван Мілошевіч: "Має значення тільки результат"

Переглядів: 205
Навесні цього року сербський захисник Іван Мілошевіч забив перший гол за «карпати» – тоді він вразив ворота київського «Арсенала» на останній

З "Оболонню" не зіграють чотири ключові гравці "Карпат"

Переглядів: 216
Перед домашнім матчем проти київської «Оболоні», що відбудеться у суботу, головний тренер «Карпат» Олег Кононов не зможе задіяти чотирьох

Олег КОНОНОВ: «Нічиєю не задоволений»

Переглядів: 258
Олег Кононов, головний тренер «Карпат», після гри в Сімферополі - Ми невдало розпочали гру, перший тайм у нас був провальним, "Таврія" виглядала краще і нам необхідно

Іван Мілошевіч: "На поразку в матчі з "Шахтарем" ми аж ніяк не заслуговували"

У першому таймі гри з «Шахтарем» оборона «Карпат», яку в центрі цементував Іван Мілошевіч, зіграла дуже надійно –

Іван Мілошевіч: "Суддівство, як на мене, було жахливим"

Переглядів: 152
Чимало роботи в Івана Мілошевіча з’явилося вже у компенсований час гри. Його партнер по центру захисту Борха Гомез побіг допомагати нападникам, тож виникли

«Карпати» - «Чорноморець» - 1:1. Нічия з багатьма питаннями…

Переглядів: 248
Сьогодні на стадіоні «Україна» матчем проти новачка прем’єр-ліги одеського «Чорноморця» львівські «карпати» відкрили

Іван Мілошевіч: «Доведеться попітніти, щоб здолати «Чорноморець»

Переглядів: 243
Найближчої неділі на стадіоні «Україна» «карпати» проведуть матч другого кола Прем’єр-ліги проти новачка елітного дивізіону

Іван Мілошевіч: "Нам часто діставалося по ногах"

Переглядів: 293
Напружений графік, як не дивно, подобається гравцям «Карпат». Наприклад, сербський захисник Іван Мілошевіч вважає, що за рахунок більшої кількості спарингів