Олімпіада-2012 - останні новини спорту в Україні та світі

Євген ХИТРОВ

Відео скандального поєдинку Євгена ХИТРОВА на Олімпіаді в Лондоні

Переглядів: 1883
У поєдинку 1/8 фіналу українця Євгена Хитрова проти британця Ентоні Огогоу не пустило до фінал скандальне рішення суддів. Арбітри протягом всього поєдинку
300х300

Сьогодні у Лондоні змагатимуться 13 українців

Переглядів: 3463
Сьогодні, у шостий день змагань у Лондоні, 13 українських спортсменів продовжать боротьбу за олімпійські нагороди. 11.50 - Гребля - Чоловіча парна двійка - Дмитро Міхай,
london-2012

Українці бачать Олімпіаду російськими очима

Переглядів: 7767
Пропагандисти кажуть, що у сучасному світі широкий загал сприймає не те, що відбулося насправді, а те, як це показали. У цьому контексті те, якими бачать в Україні змагання
harlan

В Ольги Харлан - "бронза" Олімпіади!"

Щойно олімпійська чемпіонка Пекіна Ольга Харлан у поєдинку за 3 місце з рахунком 15:10 перемогла американську шаблістку..
makuts

Богдан МАКУЦ: «Я казав Бубці: якщо в Лондоні у нас не буде в гімнастиці свого судді, нам там робити нічого»

Переглядів: 748
Знаменитий український гімнаст упевнений: наша чоловіча збірна заслужила олімпійську «бронзу». Але
kostevych

Олена Костевич виграє ще одну "бронзу" Олімпіади!

Щойно в Лондоні у фіналі стрільби з малокаліберного пістолета Олена Костевич зуміла виграти бронзову медаль. Перше місце  завоювала кореянка Янгмі Кім.
vesluvannya

В України друге золото Олімпіади!

Переглядів: 195
Українська жіноча четвірка парна з академічного веслування (Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Наталя Довгодько, Катерина Тарасенко) стала олімпійським чемпіоном Ігор у Лондоні.
kostevych

Олена Костевич побореться за другу медаль Лондона-2012

Переглядів: 250
Олена Костевич, яка вже має бронзову нагороду Ігор ХХХ Олімпіади у стрільбі з пневматичного пістолета, вийшла в фінал іншого виду програми – стрільбі з малокаліберного
london-2012

Сьогодні у Лондоні будуть розіграні 15 комплектів медалей

Переглядів: 153
Четвертий день ХХХ Олімпіади у Лондоні визначить переможців і призерів Ігор-2012 у 15 видах олімпійської програми.  "Виставковий центр" у вівторок, 31 липня,
gimnastyk

В українських гімнастів відібрали "бронзу"

Переглядів: 791
Командний фінал наша команда у складі Миколи Куксенкова, Віталія Наконечного, Ігоря Радівілова, Олега Степка і Олега Верняєва закінчила з сумою 271,526 бала, що значилася на