Олімпіада-2012: чи не зламалася російська спортивна машина?

У минулому Росія - спортивна наддержава, тому росіяни глибоко стривожені далеко не блискучим результатом в Лондоні, зазначає The Christian Science Monitor,
merleni-stadnik

Ірина Мерлені: «Я дякую Лондону та Богові за цей останній шанс!»

Переглядів: 7848
Цього року наша борчиня Ірина Мерлені вперше повернеться з Олімпійських ігор без медалі - у сутичці за бронзову нагороду у вільній боротьбі в категорії
osypenko-radomska

В України - перше "срібло" на Олімпіаді

Переглядів: 185
Українка Інна Осипенко-Радомська виграла срібну медаль у веслуванні на байдарці-одиночці на дистанції 500 метрів на ОІ в Лондоні. Результат українки - 1:52.
300х300

Ольга МАСЛІВЕЦЬ готова змінити вид спорту, аби далі виступати на Олімпіаді

Переглядів: 190
Українка Ольга Масливець, яка на Олімпіаді в Лондоні посіла четверте місце у віндсерфінгу, сказала, що готова змінити вид спорту, аби далі виступати
london-2012

Сьогодні в Лондоні розіграють 23 комплекти медалей

Переглядів: 1206
У 13-й день ХХХ Олімпіади в Лондоні визначать переможців і призерів Ігор-2012 у 23-х видах олімпійської програми. Українці візьмуть участь у розіграші шести комплектів
300х300

Україна посідає 20-е місце у загальнокомандному заліку після 12 днів Олімпіади

Переглядів: 393
Після 12 днів лондонських Олімпійських ігор збірна України в загальнокомандному заліку опустилася з 19-го місця на 20-е. Скарбничка "синьо-жовтих"
merleni

Ірина Мерлені без шансів програла "бронзову" сутичку. А у львів'янки Стаднік - "срібло"

Переглядів: 444
Українка Ірина Мерлені не змогла завоювати свою третю олімпійську медаль. В сутичці за "бронзу" вона поступилась американці Чун
stadnik-merleni

Шлях до фіналу Олімпіади для Ірини Мерлені перегородила львів'янка

Переглядів: 8111
Щойно у півфінальній сутичці українка Ірина Мерлені програла півфінал Марії Стаднік - 0:1, 0:3. Тепер Мерлені побореться за бронзову нагороду, а львів'янка