Остапчук - останні новини спорту в Україні та світі

Збірна України посіла третє місце на чемпіонаті Європи із спортивної боротьби в Дортмунді

Переглядів: 368
У Дортмунді (Німеччина) завершився чемпіонат Європи з вільної, жіночої і греко-римської боротьби, на якому було розіграно 21 комплект

Юлія ОСТАПЧУК. Шлях до "золота" чемпіонату Європи (Фоторепортаж)

Переглядів: 394
Як ми вже повідомляли, вчора на чемпіонаті Європи з вільної боротьби в Дортмунді, Німеччина, золоту медаль для України завоювала 21-річна Юлія Остапчук,

Жіноча збірна України - перша на чемпіонаті Європи в Дортмунді!

Переглядів: 367
У четвертий день чемпіонату Європи зі спортивної боротьби в Дортмунді (Німеччина) завершили змагання жінки. У всіх чотирьох вагових категоріях на подіум

Юлія ОСТАПЧУК – чемпіонка Європи з вільної боротьби!

Переглядів: 519
Сьогодні на чемпіонаті Європи з вільної боротьби в Дортмунді, Німеччина, другу золоту медаль для України завоювала 21-річна Юлія Остапчук, яка представляє Волинську

Завтра в Дормунді стартує Чемпіонат Европи з вільної боротьби. Програма змагань

Переглядів: 494
ПРОГРАМА Чемпіонату Европи з вільної боротьби серед чоловіків та жінокДормунд. 29 березня - 1 квітня 2011 Вівторок, 29 березняЗмагатимуться

Ельбрус Тедеєв: "В Юлії Остапчук є все необхідне для того, щоб стати в один ряд з Іриною Мерлені"

Переглядів: 440
Блог Ельбруса Тедеєва Вітаю всіх шанувальників спортивної боротьби! Свій наступний блог розпочну з приємного: ми всі

Юлія ОСТАПЧУК - переможець відкритого Кубка Росії

Переглядів: 515
В російському Чехові 4-5 грудня відбувся відкритий Кубок Росії з жіночої боротьби. У вазі до 63 кг відмінно виступила львівська борчиня, учасниця минулої Олімпіади в

Юлія ОСТАПЧУК - чемпіонка світу серед студентів

Переглядів: 541
В італійському Турині студентка львівського державного університету фізичної культури Юлія Остапчук виборола золоту медаль чемпіонату світу серед студентів, перемігши усіх