Овчиннікова - останні новини спорту в Україні та світі

Овчиннікова

Олена Овчиннікова готується до чемпіонського бою

Переглядів: 521
Олена Овчиннікова готується до чемпіонського бою, який 9 квітня прийме США. Працює над родзинкою та найрозповсюдженішим прийомом в муай-тай - ударом коліном.
Овчиннікова

Олена ОВЧИННІКОВА - львівська гордість

Переглядів: 515
Золотоносна красуня. Бійчиня Олена Овчіннікова тільки-но повернулася з Одеси. Там спортсменка здобула чергову нагороду - виграла кубок України. Саме про цю справді універсальна
ovchynnikova-lazurko

Олена ОВЧИННІКОВА їде на чемпіонат України з боксу

Переглядів: 563
15 лютого в Ковелі стартує чемпіонат України з любительського боксу серед жінок. На цих змаганнях відбудеться дебют в боксі титулованого бійця у змішаних єдиноборствах,

Віктор ЛАЗУРКО: "В турнірі класу "А" маємо перше, третє і два п’ятих місця"

Переглядів: 662
10 лютого в Одесі завершився 1-й етап Кубка України і відкритий чемпіонат Одеської області з таїландського боксу. Виступили на цих змаганнях
Овчиннікова

Львівська красуня виграла Кубок України з таїландського боксу

Переглядів: 714
В Одесі новий змагальний рік відкрили спортсмени Української федерації таїландського боксу Муей-Тай. З 6-го до 10-го лютого в СК «Технолог» на
овчиннікова

Мастер-клас з Оленою Овчинніковою

Переглядів: 288
Пропонуємо Вам переглянути відео - мастер-клас від Олени Овчиннікової  .
ovchynnikova

Екзотичний титул Олени ОВЧИННІКОВОЇ

Переглядів: 393
Олена Овчиннікова стала призером чемпіонату світу з легкого та класичного універсального боюльвів’янка Олена Овчиннікова успішно опанувала новий вид спорту.

Олена ОВЧИННІКОВА: "Фінальну бойову сцену знімали дуже довго"

Переглядів: 1051
Пропонуємо до вашої уваги закінчення інтерв’ю з львів’янкою Оленою Овчинніковою, яка нещодавно завоювала "срібло" і "бронзу" на чемпіонаті світу

Олена ОВЧИННІКОВА: "Мрію перейти у професіональний бокс"

Переглядів: 472
Минулого тижня в російському місті Мединь (Калужська область) відбувся чемпіонат світу з легкого універсального бою і класичного універсального бою. Вперше у цих

Олена ОВЧИННІКОВА повернулася з чемпіонату світу з медалями і кубками. Фоторепортаж

Переглядів: 408
Вчора увечері львів’янка Олена Овчиннікова повернулася з Росії із чемпіонату світу з легкого та класичного універсального бою.