Переглядів: 284
фоторепортаж Віктора ДИЧЕНКА "Галичина спортивна".

"Прикарпаття" - "Нива": погляд з Тернополя

Переглядів: 290
Тернопільська “Нива” 21 квітня поїде у гості до свого основного конкурента у боротьбі за виживання – івано-франківського “Прикарпаття”.

Потрійним успіхом закінчився візит тернопільської “Галичанки-Динамо-ТНЕУ” до Сєвєродонецька

Переглядів: 292
У третьому фінальному турі жіночої суперліги з волейболу “Галичанка-Динамо-ТНЕУ” перемогла усіх суперниць і очолила

"Тайм" - "Ураган" - 7:2 (Відео)

Переглядів: 227
"Тайм" - "Ураган" - 7:2 (Відео). "Тайм" - "Ураган" - 7:2 (Відео). "Тайм" - "Ураган" - 7:2 (Відео). "Тайм" - "Ураган" - 7:2 (Відео). 0:1.Сімка   1:1.

Игорь ОЩИПКО: «Давно стремился попасть в сборную»

Переглядів: 222
Известие о том, что защитник «Карпат» Игорь Ощипко попал в сборную, не вызвало особого удивления футбольной общественности. Центральный защитник команды Олега

ХУДОБ'ЯКА та ОЩИПКА викликали до збірної України

Переглядів: 220
Головний тренер збірної України Мирон Маркевич оприлюднив перший список, який складається з 24-ьох гравців. До нього потрапили і двоє карпатівців – захисник Ігор

Львівський «Тайм» розгромив івано-франківський «Ураган»

Переглядів: 223
Львівський футзальний «Тайм» у 26-му турі чемпіонату України з футзалу удома розгромив івано-франківський «Ураган». Багатим на гольові

Василий ФЕДОРИШИН: «Больше думал о сыне, чем о соревнованиях»

Бронза Василия Федоришина, выступающего в весовой категории до 60 кг, стала единственной медалью, завоеванной вольниками на чемпионате Европы в Баку. Такого

Андрій КОТЕЛЬНИК: ”Зі мною хоче співпрацювати Дон Кінг”

Переглядів: 315
Торік у липні львів’янин 32-річний Андрій Котельник (31 перемога, 13 нокаутів, три поразки, одна нічия) утратив свій пояс чемпіона світу за версією WBA у

«Політехніка-Галичина»: «Як грали в чемпіонаті, так його й завершили»...

Переглядів: 268
Для львівської «Політехніки-Галичини» регулярний чемпіонат завершився черговою поразкою. В останньому турі галичани поступилися БК