Новини спорту Україна та світ

Калуш

ФК "Калуш" - "Черкащина-Академія": анонс матчу

У неділю футбольний клуб "Калуш" спробує реваншуватись у поєдинку проти "Черкащини-Академії". Матч першого кола між завтрашніми суперниками завершився перемогою "академіків"
нива

"Нива" програла "Минаю" на виїзді

Переглядів: 219
13 жовтня футбольний клуб "Нива" Тернопіль у 13 турі Другої ліги у виїзному поєдинку поступився ужгородському "Минаю" 3:0. Тернополяни дозволили ужгородській команді взяти реванш за
Регбі

У Львові чоловіча збірна команда України з регбі обіграла Люксембург

Переглядів: 56
В суботу, 13 жовтня, на території стадіону «Юність», що у Львові на вулиці Болгарській, 4, стартував Чемпіонат Європи з регбі-15 сезону
Прикарпаття

"Дніпро-1" дотиснув "Прикарпаття"

Черговий суперник лідера надав вельми якісний опір. Принаймні до перерви дніпряни створювали небезпеку лише епізодично, більшу частину часу проводячи далеко від володінь Вульчина.
Акулінін

Екс-нападник "Карпат" перейшов в "Арсенал"

Переглядів: 120
Арсенал-Київ підписав контракт з нападником Леонідом Акулініним. У сьогоднішньому спарингу проти київського Динамо Акулінін став автором єдиного гола.
Харжевський

Лях забиває, Харжевського вилучають – Україна поступається Норвегії

Переглядів: 195
Юнацька збірна України (футболісти не старші 2000 року народження) мінімально поступилася команді Норвегії у кваліфікації Євро-2019. Після непростої
Чудик

На юнацькій Олімпіаді Оксана Чудик вийшла у фінал турніру з вільної боротьби

Переглядів: 60
Львівська борчиня вже гарантувала собі срібну медаль. Українка Оксана Чудик пробилася у фінальний поєдинок турніру з вільної боротьби у
КОЛТОК

"Ураган" – "АРПИ Запоріжжя" – 7:1

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «АРПИ Запоріжжя» (Запоріжжя) – 7:1Голи: Фаренюк (14, 34), Федюк (22), Лисенко (29), Цілик (31), Колток (33, 36)
енергія сокіл струк

"Енергія" та "Сокіл" переможця не визначили

Переглядів: 72
Львівська “Енергія” розписала мирову 1:1 з хмельницьким “Соколом” у Львові в матчі 4 туру Екстра-ліги. З перших хвилин, як і зрештою весь поєдинок,