Пауерліфтинг - останні новини спорту в Україні та світі

пауерліфтинг

Кубок області з паверліфтингу назвав переможців

Переглядів: 182
26-27 жовтня 2013 року в м. Коломия відбувся Кубок області з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок. В змаганнях взяли участь понад 40 учасників з міст:
Юлія Оробець

Перша "велика" світова медаль Юлії Оробець

Як ми повідомляли раніше коломиянка Юлія Оробець виборола срібну медаль на чемпіонаті світу з пауерліфтингу, який відбувся в американському штаті Техас.
Юля Оробець

Юля Оробець завоювала "срібло" у Техасі

В період з 27 серпня по 1 вересня 2013 року в м. Кіллен (США, штат Техас) відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок.

Тернополянка Катя Іваніна завоювала друге місце на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

Тернопільська обласна рада вітає юну спортсменку із срібною медаллю, вибореною на чемпіонату світу з пауерліфтингу 2013, що проходить
Роман Мартиненко

Львівський силач Роман Мартиненко встановив світовий рекорд у жимі лежачи

Переглядів: 533
В ці дні у США  проходить  чемпіонату світу з пауерліфтингу. Львівський силач Роман Мартиненко завоював перше місця серед юніорів і
Пауерліфтинг

“Кубок Тернополя” поїхав у Каховку

У нашому місті відбувся відкритий кубок Тернополя з паурліфтингу. В ньому взяли участь майже сотня кращих атлетів України, які представляли 13 областей України.

Як тернопільські пауерліфтери Курськ брали

4 нагороди різного гатунку на кубку Європи з пауерліфтингу та жиму лежачи вибороли вихованці Лілії Проць. .

Тернополяни їдуть на відкритий кубок Європи з пауерліфтингу та жиму лежачи

Чемпіонка Світу Лілія Проць везе своїх вихованців у Росію на відкритий Кубок Європи з пауерліфтингу та жиму лежачи. Із  8 по 11 серпня
Інна Оробець

Колумбійські здобутки прикарпатських паверліфтерів

В період з 25 липня по 10 серпня у м. Кале (Колумбія) проходять ІХ Всесвітні ігри з неолімпійських видів спорту. На даний час завершилися
Віра Бобошко

Прикарпатські пауерліфтери стали призерами чемпіонату світу

У литовському місті Каунас завершився чемпіонат світу з пауерліфтингу у вправі жим лежачи. Змагалися чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки та дівчата.