Почкалова - останні новини спорту в Україні та світі

почкалова

Львівська шпажистка Анфіса Почкалова зупинилася за крок до "бронзи" Євро-2013

Переглядів: 302
Буквально за крок від п’єдесталу пошани у четвертий день чемпіонату Європи з фехтування-2013, що триває у Загребі (Хорватія), зупинилися
почкалова

Анфіса ПОЧКАЛОВА: "У нас з Шемякіною одна манера фехтування"

Переглядів: 351
В Ужгороді стартував Чемпіонат України з фехтування. У змаганнях шпажисток другий рік поспіль звання чемпіонки України завойовує львів'янка Анфіса Почкалова,
почкалова

Львів’янка Анфіса Почкалова – чемпіонка України з фехтування на шпагах

Переглядів: 336
Першу золоту медаль Чемпіонату України, що стартував сьогодні в Ужгороді, виграла львів'янка Анфіса Почкалова. Вона стала переможницею змагань з
фехтування

Фехтувальниці фінішували другими в Ріо-де-Жанейро

Переглядів: 335
У столиці Олімпійських ігор-2016 наші шпажистки в командних змаганнях здобули срібну нагороду. Спочатку українки перемогли опоненток з Естонії – 45:38.
почкалова

Гран Прі 2013 Сучжоу: Анфіса Почкалова – чотирнадцята

Переглядів: 399
Переможницею турніру серії Гран Прі з фехтування на шпагах, що відбувся у ці вихідні в китайському місті Сучжоу, стала Інжонг Чоі (Корея). Фінальний двобій з Аною
pochkalova

Анфіса ПОЧКАЛОВА: «За одне тренування зламала дві шпаги»

Переглядів: 262
Вона не боїться зброї, бо зброя - це її життя. На кінчику шпаги зосереджені її перемоги, тріумфи, невдачі та розчарування… Це – Анфіса Почкалова,
почкалова

Анфіса ПОЧКАЛОВА - фехтувальниця, що мріє про олімпійське золото

Переглядів: 183
Вона не боїться зброї, бо зброя - це її життя. На кінчику шпаги зосереджені усі її перемоги, здобутки та успіх. Дівчина, яка зуміла підкорити Україну,
Україна

Українські фехтувальники на календарі (оновлено)

Переглядів: 260
Зірки українського спорту і підкорювачі Олімпіади в Лондоні знялися для календаря 2013 від Федерації фехтування України. Унікальна фотосесії співставлена з побажаннями
pochkalova

Анфіса ПОЧКАЛОВА: «Подорослішала після Лондона»

Переглядів: 156
львів’янка Анфіса Почкалова перемогла на чемпіонаті України з фехтування, який нещодавно завершився в Ужгороді. У фіналі студентка Львівського державного університету