Шашки - останні новини спорту в Україні та світі

Шашки

Найкращими шашкістами "Інваспорту" стали Степан Господарик та Лариса Харчук

Переглядів: 382
Особистий чемпіонат області з шашок провів Тернопільський регіональний центр "Інваспорт" з нагоди Дня інвалідів, повідомили в управлінні фізкультури
шашки

Шашкістка Лариса Харчук привезла із Івано-Франківська бронзову нагороду

Переглядів: 184
В Івано-Франківську проходив відкритий чемпіонат області з шашок-64, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА. Виступали на цих змаганнях
Ольги Балтажи

Ольга Балтажи вигравши ЧЄ-2014 автоматично потрапляє на чемпіонат світу

З золотою нагородою повернулася франківська спортсменка Ольга Балтажи з чемпіонату Європи серед жінок з шашок-100 (класична блискавична гра),

Уперше в історії франківчанка Ольга Балтажи стала чемпіонкою Європи з шашок-100

Іванофранківчанка Ольга Балтажи виборола першість на Чемпіонаті Європи з шашок-100 серед жінок. Проводили змагання в столиці Естонії –
Шашки

Завершилися обласні змагання з шашок

Переглядів: 158
У приміщенні Львівської санаторної школи-інтернату № 1 11-12 жовтня 2014 року тривали обласні шашкові баталії. Кращі шашкісти Львівщини змагалися за програмою ХХІІІ спортивних
Шашки

Шашкісти Львівщини зустрінуться на обласному турнірі у місті Львові

Переглядів: 175
Цими вихідними, 11-12 жовтня 2014 року, у місті Львові на базі санаторної школи-інтернату № 1 для дітей із серцево-судинними захворюваннями (вул.
шашки

У Івано-Франківську відбувся на Кубок України з шашок

Ззовні непорушна тиша та спокій, а всередині вирують пристрасті. В Івано-Франківську відбувся турнір на Кубок України з шашок. У розпалі другий етап першості під
шашки

У Івано-Франківську стартував Кубок України з шашок

Сьогодні в Івано-Франківську розпочався Кубок України з шашок, участь в якому візьмуть представники 11 областей. На церемонії відкриття в приміщенні обласного шахово-шашкового
Шашки

8-річний прикарпатець став призером чемпіонату світу з шашок

8-річний прикарпатець став призером чемпіонату світу з шашок-64 серед юнаків, котрий проходив у місті Краєво, Болгарія. Олександр Коваль, котрий виборов