Шемякіна - останні новини спорту в Україні та світі

Яна ШЕМ’ЯКІНА: "Принаймні до лондонської Олімпіади залишатимуся львів'янкою"

Переглядів: 363
Вдруге поспіль шпажистка Яна Шем'якіна повертається із Кубка світу не з порожніми руками. У Катарі львів'янка здобула "бронзу",

"Срібні" уколи Яни Шемякіної на барселонському етапі Кубка світу

Переглядів: 349
У Барселоні завершився етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок, де в індивідуальному турнірі срібним призером стала українка Яна Шемякіна.

У Будапешті Шемякіна тридцять четверта

Переглядів: 317
25-26 лютого 2011р. у м.Будапешті (Угорщина) відбувся черговий етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок – «Westend Grand Prix».

Яна ШЕМЯКІНА: "Араби дивились на нас як на екзотику"

Переглядів: 641
У Катарі закінчився етап Кубка світу з фехтування. львів’янка Яна ІІІемякіна зуміла дістатися п'єдесталу.В 1/8 фіналу українка розібралась із представницею Німеччини

Львів'янка Яна ШЕМЯКІНА здобула "бронзу" на Кубку світу у Досі (Фоторепортаж)

Переглядів: 515
У катарському місті Доха на етапі Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок в індивідуальному турнірі бронзову нагороду здобула львів'янка

Львів’янка Яна ШЕМЯКІНА – бронзовий призер етапу Кубка світу з фехтування

Переглядів: 375
Українка Яна Шемякіна стала володаркою бронзової медалі на етапі Кубка світу з фехтування на шпагах у Катарі. львів’янка Шемякіна по черзі

Львів'янка Яна Шемякіна шоста у світовому рейтингу

Переглядів: 342
Вихованка львівського училища фізичної культури Яна Шемякіна (вип. 2005р.) утримує шосту позицію у світовому рейтингу жінок-шпажисток. В активі Яни 194 бали.

Яна ШЕМЯКІНА - дев'ята на чемпіонаті світу в Парижі

Переглядів: 409
В останній третій день особистих змагань ЧС 2010 у Парижі свою майстерність демонструвала чоловіча й жіноча шпага. З Українців довше всього на фехтувальних доріжках

Яна ШЕМЯКИНА проиграла в финале чемпионата Украины

Переглядів: 579
Первыми  награды чемпионата Украины, который продолжается на олимпийской базе в Конча-Заспе разыграли шпажисты. Отметим, что в мужских соревнованиях в число призеров