Шемякіна - останні новини спорту в Україні та світі

Шемякіна

Яна Шемякіна вийшла до півфіналу на ЧС-2014 з фехтування

Переглядів: 272
Львівська шпажистка Яна Шемякіна вийшла до півфіналу на ЧС-2014 з фехтування в Казані!!! У напруженому поєдинку в 1/4 фіналу вона перемогла шпажистку з ГонКонгу KONG
Яна Шемякіна

Яна Шемякіна вийшла до чвертьфіналу на Чемпіонаті Світу - 2014

Переглядів: 257
Українська шпажистка Яна Шемякіна вийшла до чвертьфіналу на ЧС-2014 в Казані!!! Чвертьфінальні поєдинки у жінок почнуться орієнтовно в 16:40, онлайн трансляція
Шемякіна

Яна Шемякіна не пробився до медалей ЧЄ

Переглядів: 261
Олімпійська чемпіонка Олімпійських ігор-2012 Яна Шемякіна, яка, повернувшись у спорт після паузи, зазначила в інтервю, що про попередні успіхи пора забути, в неділю не змогла завоювати
Шемякіна

Яна Шемякіна: "Коли була маленька, завжди говорила: "Головне - щоб не було війни"

Переглядів: 287
8 червня в Страсбурзі Олімпійська чемпіонка з фехтування Яна Шемякіна виступить на своєму першому офіційному турнірі після тріумфальних

Переглядів: 314
Яна Шемякіна: "Хочеться повернути впевненість, що була на Олімпіаді в Лондоні" - відео .
шемякіна

Очей не відвести: Топ-10 українських спортсменок модельної зовнішності - фото

Переглядів: 4794
Представляємо вашій увазі десятку активісток, спортсменок і просто красунь, яким можуть позаздрити навіть самі імениті моделі. Софія Власова,
шемякіна

Гран Прі Гавана 2014: Шемякіна стала дванадцятою

Переглядів: 207
Яна Шемякіна завоювала дванадцяте місце на турнірі серії Гран Прі у Гавані. Шлях у чвертьфінал Олімпійській чемпіонці Лондона 2012 перепинила угорка Емеш Сас.
Шемякіна

Ріо-де-Жанейро: Яна Шемякіна фінішувала 13, команда – 10

Переглядів: 198
13 місцем Яни Шемякіної завершився для України етап кубка світу з фехтування на шпагах у Ріо-де-Жанейро.  У 1/32 фіналу Яна здобула перемогу над росіянкою

Шемякіна виграла всеукраїнський турнір найсильніших шпажисток

Переглядів: 432
У Києві відбувся всеукраїнський турнір найсильніших з фехтування на шпагах серед жінок. Турнір традиційно проходив два дні, а підсумкове місце визначалося
шемякіна

Команда українських фехтувальниць: олімпійський вибух; шабля Харлан та шпага Шемякіної