Сокіл - останні новини спорту в Україні та світі

регбі

У складі збірної України двоє соколят

Переглядів: 148
13-го жовтня в Одесі стартує перший етап підготовки збірної України з регбі-15 до матчів Кубка Європейських Націй.   Тренерський штаб викликав на збори 36 гравців: Максим Кравченко,
сокіл

"Сокіл" програв останню домашню гру

Переглядів: 176
"Сокіл" програв останню домашню гру В неділю відбувся матч дев'ятого туру Суперліги чемпіонату України з регбі-15. львівський Сокіл приймав одеський Кредо-1963.
sokil

"Сокіл" здобув бронзові медалі чемпіонату України!

23 вересня ц.р. на полі львівського стадіону «Юність» відбулась одна з найбільш важливих ігор цього регбійного сезону - матч за третє місце чемпіонату України
sokil

Завтра у Львові відбудеться регбійна битва за "бронзу"

Переглядів: 276
У неділю, 23 вересня, на полі львівського стадіону «Юність» відбудеться надважлива гра в боротьбі за «бронзу» чемпіонату України з регбі
300х300

"Соколу" зараховано технічну перемогу

Переглядів: 466
Контрольно-дисциплінарна комісія (КДК) Федерації регбі України оголосила остаточний вердикт, щодо матчу Суперліги з регбі між львівським «Соколом» та харківським клубом
300х300

"Сокіл" свій матч не дограв

Переглядів: 658
Не змогли завершити матч Суперліги чемпіонату України з регбі-15 львівський "Сокіл" і харківський "ТЕХ-А-Сом". На 65 хвилині арбітр матчу був вимушений перервати матч, за рахунку 16:3 на
300х300

Дербі по-львівськи

Переглядів: 298
Завтра о 14.00, на стадіоні "Юність" відбудеться львівське дербі по регбі. В рамках підготовки до сезону свій тренувальний матч проведуть "Батяри" і "Сокіл".
300х300

У Львові відбувся Кубок України з регбі-7

Переглядів: 180
У Львові, на полі стадіону «Юність» відбувся розіграш Кубка України з регбі-7 2012 року. Боротьбу за почесний трофей вели вісім команд. Еліту вітчизняного регбі
300х300

Троє гравців "Сокола" потрапили до збірної України з регбі-15

Переглядів: 203
Тренерський штаб національної команди України з регбі-15 оголосив склад на міжнародний турнір, присвячений "100-річчю створення Військово-повітряних Сил Росії".