Стуй - останні новини спорту в Україні та світі

Олександр Апайчев: «Дмитро Дем’янюк поки що разовий стрибун»

Переглядів: 660
Головний тренер збірної України – про успіхи й помилки українських легкоатлетів. Третє місце на командному чемпіонаті Європи, яскрава перемога на чемпіонаті

Ірина Васьків: «Я – фанат своєї справи»

Переглядів: 468
У середині серпня у Вінниці відбулися змагання Кубка України з легкої атлетики – фінал (дорослі) та Чемпіонат України серед молоді з легкої атлетики.

Збірна України виграла "бронзу" в естафеті 4х100 на чемпіонаті світу (Відео)

На чемпіонаті світу з легой атлетики, що проходить в Тегу (Південна Корея), жіноча збірна України завоювала бронзові медалі в естафеті 4х100

Три медалі з Китаю

У китайському місті Шенжень завершилася масштабна Всесвітня студентська універсіада. Дві прикар­патські спортсменки вибороли три медалі цих змагань.

Христина СТУЙ: "В естафеті 4 по 100 метрів на чемпіонаті Європи ми перемогли на межі фолу"

Нещодавно у Стокгольмі пройшов третій командний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Збірна України завершила турнір на третьому

"Золота" естафета Христини Стуй на чемпіонаті Європи

Переглядів: 417
На командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що триває в Стокгольмі (Швеція), випускниця ЛУФК Христина Стуй стала чемпіонкою Європи в команді.

Христина Стуй у Європі п’ята

Переглядів: 434
5 місце на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у приміщенні (м.Париж, 4-6 березня 2011р.) посіла вихованка львівського училища фізичної культури Христина Стуй (вип.