Микола СИЧ: "Гра з "Ураганом" була наразі найкращою нашою грою в сезоні"

Переглядів: 149
Післяматчева прес-конференція наставників «Енергії» та «Урагану» Микола Сич, тренер «Енергії» - Микола Анатолійович,

Микола СИЧ: "Моноліт" налаштувався на матч із нами, як на останній бій"

Переглядів: 236
Тренер львівської «Енергії» Микола Сич прокоментував клубному сайту перебіг матчу з «Монолітом» (7:2). «Господарі

Микола СИЧ: «Тішить повернення Кондратюка»

Переглядів: 439
18 березня львівська «Енергія-Тайм» після тривалої перерви зіграє календарний матч проти луганської «ЛТК». Про підготовку львівської команди до цього

Наставник "Енергії" Микола СИЧ: "Тренувальний процес зірвано"

Переглядів: 392
Два лідери регулярного чемпіонату України зійдуться вже на стадії чвертьфіналу Кубка України з футзалу. Такі результати жеребкування, що відбулося в Будинку

Николай СЫЧ: "Нужно в очередной раз сказать комплимент нашей Ассоциации. ...Так не делается"

Переглядів: 287
В Харькове львовская "Энергия" со счетом 1:0 обыграла местный "Монолит". Тренеры команд прокомментировали игру. Николай