Асоціація спортивних журналістів України (АСЖУ), спільно з усією журналістською спільнотою узагальнили підсумки спортивного 2014 року. 579
Ткач

Львівська борчиня Юлія Ткач очолила світовий рейтинг

Переглядів: 209
Всесвітня федерація боротьби (UWW) оголосила рейтинги кращих борчинь світу за результатами змагань сезону 2014 року. У ваговій категорії до 63кг світовий рейтинг
ткач

Юлія ТКАЧ: "На жаль", я виграла. Тепер доведеться працювати ще більше"

Переглядів: 289
Чемпіонка світу і краща спортсменка вересня по версією НОК Юлія Ткач розповіла, як у фіналі чемпіонату світу їй вдалося виграти у суперниці, яку
Ткач

Юлія Ткач: "Секрет успіху: піт, сльози і чисте сумління"

Переглядів: 182
Найкращою спортсменкою країни у вересні Національний олімпійський комітет України визнав львівську борчиню Юлію Ткач, а найкращим тренером місяця — її наставника
Ткач-Остапчук

Юлія Ткач: "Тепер у мене є маленький мотиватор і це допомагає"

Переглядів: 188
В Олімпійському домі відбулося урочисте вшанування найкращої спортсменки та тренера країни за підсумками вересня. Минулого місяця Юлія Ткач завоювала золоту
пістун

Ткач йшла до "золота" чемпіонату світу 12 років

Переглядів: 127
НОК України нагородило кращого тренера у вересні. Ним став наставник Юлії Ткач, яка минулого місяця виграла золоту медаль на чемпіонаті світу з боротьби в Узбекистані в

Золота осінь для Юлії Ткач - відео

Переглядів: 257
 В Олімпійському Домі відзначили кращу спортсменку вересня .

Юлія Ткач: "Росіянка, поборена мною, дуже зраділа моїй перемозі на чемпіонаті світу"

Переглядів: 459
На чемпіонаті світу з боротьби, який нещодавно приймав Ташкент, приніс Україні бронзові медалі "вільника" Валерія Андрійцева (97 кг),