Зеньов - останні новини спорту в Україні та світі

зеньов

Сергій Зеньов: "Якщо не забили, то щось робили не так"

Переглядів: 101
У першому таймі одним з найактивніших гравців на полі був Сергій Зеньов, який розривав своїх опонентів, створюючи нагоди для партнерів. Однак вичавити з цього бодай
Зеньов

Сергій Зеньов: "Голи додають впевненості"

Переглядів: 309
На останньому матчі перших зборів проти південнокорейського чемпіона «Поханг Стілерз» Сергій Зеньов зазнав прикрого ушкодження, через яке був змушений пропустити
Зеньов

Сергій Зеньов: "Команда тренується, про політику ми особливо не говоримо"

Переглядів: 110
Естонський нападник львівських "Карпат " Сергій Зеньов розповів про ситуацію в Україні і в самому клубі."Якщо не дивитися по телевізору події
зеньов

Сергій Зеньов: "Дискомфорту не відчуваємо"

Переглядів: 212
Про карпатівські будні на перших тренувальних зборах в Туреччині Інформаційному центру розповів естонський нападник «левів» Сергій Зеньов.
зеньов

Сергій Зеньов про відпустку і нового тренера

Переглядів: 187
Два тижні тому збірну Естонії залишив головний тренер Тармо Рюйтлі, який очолював прибалтів протягом багатьох років. Йому на зміну прийшов 37-річний швед Магнус Перссон, який
зеньов

Гравці "Карпат" у збірних: Балажіц дебютує, Зеньов забиває

Переглядів: 281
Національна збірна України не змогла витримати тиск потужної французької машини і поступилася в Парижі 3:0. Віце-капітан «Карпат» Валерій ФЕДОРЧУК
зеньов

Мундіаль для Зеньова закінчився.

Переглядів: 165
Збірна Естонії з футболу закінчила виступи у груповому турнірі відбору до Чемпіонату світу 2014 року. У двох заключних матчах, що вже нічого не вирішували, прибалти поступилися з однаковим
зеньов

Зеньов не потрапить в стартовий склад Естонії на матч з Румунією через підвищену температуру

Переглядів: 85
Естонський нападник «Карпат» Сергій Зеньов не вийде з перших хвилин у заключному відбірковому матчі ЧС-2014 проти
Зеньов

Сергій Зеньов: "Мої кращі матчі за "Карпати" ще попереду"

Переглядів: 184
Вже з перших хвилин матчу проти «Металурга» була помітною активність Сергій Зеньова. Естонець встигав і в обороні, і в атаці, що втілилося у два забитих
зеньов

Сергій Зеньов: "Голодюка зачепили за ногу"

Переглядів: 98
Сімферопольська «Таврія» – одна з найулюбленіших команд естонського нападника «Карпат» Сергія Зеньова. Правда, раніше він забивав кримчанам на