Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Гол

ФК "Калуш" - "Черкащина-Академія" - 1:0. Реваншувались!

Переглядів: 150
У 13-му турі Другої ліги футбольний клуб "Калуш" зумів взяти реванш у "Черкащини-Академії" за поразку у першому колі. ФК "Калуш" - "Черкащина-Академія" Білозір'я14
гол

"Дніпро-1" - "Прикарпаття" 2-1: відеоогляд матчу

Переглядів: 309
До вашої уваги нарізка кращих моментів матчу між "Дніпро-1" та "Прикарпаттям": .
ковалюк

"Дніпро-1" - "Прикарпаття" - 2:1. Післямова

У матчі 13-го туру вирішальний гол, який приніс вольову перемогу "Дніпру-1" (2:1), був забитий на 95-й хвилині. Тож, зрозуміло, що на післяматчевій прес-конференції настрій
гол

"Станіславчанка-ДЮСШ №3" - "Янтарочка-2" - 1:0. "Станіславська" битва

Осіння частина сезону Першої ліги серед жіночих команд перетнула екватор - сьогодні пройшли поєдинки 3-го туру. Франківська "Станіславчанка-ДЮСШ
Калуш

ФК "Калуш" - "Черкащина-Академія": анонс матчу

У неділю футбольний клуб "Калуш" спробує реваншуватись у поєдинку проти "Черкащини-Академії". Матч першого кола між завтрашніми суперниками завершився перемогою "академіків"
Прикарпаття

"Дніпро-1" дотиснув "Прикарпаття"

Черговий суперник лідера надав вельми якісний опір. Принаймні до перерви дніпряни створювали небезпеку лише епізодично, більшу частину часу проводячи далеко від володінь Вульчина.
КОЛТОК

"Ураган" – "АРПИ Запоріжжя" – 7:1

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «АРПИ Запоріжжя» (Запоріжжя) – 7:1Голи: Фаренюк (14, 34), Федюк (22), Лисенко (29), Цілик (31), Колток (33, 36)
Тепловик-Прикарпаття

"Дніпро-1" - "Прикарпаття": анонс матчу

В 13-му турі Першої ліги "Прикарпаття" зіграє на виїзді проти "Дніпро-1". Поєдинок СК «Дніпро-1» (Дніпро) – МФК «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)
вінтоняк говерла

"Говерла-КФВ" - "Рівне-ОШВСМ": анонс матчів

В другому турі Вищої ліги "ведмеді" вдома прийматимуть амбітний та потужний баскетбольний клуб "Рівне-ОШВСМ". 13/14 жовтня 2018 року.Чемпіонат України.
Гол

Вища ліга чемпіонату України WU-16: сьоме місце франківської "ДЮСШ №3"

З 3 по 7 жовтня на Центральному стадіоні міста Умані відбувалися баталії у Чемпіонаті України з футболу серед дівочих команд WU-16 сезону 2018 року