Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Едуард Кулик - "Будемо боротися до кінця"

Переглядів: 273
До минулої неділі "Ураган" ніколи у своїй історії не перемагав "Шахтар". Нарешті це сталося! П'ять із семи м'ячів у ворота своєї колишньої команди забивали троє

"Харьков" - "Прикарпатье" 1:2. Когда нет ни класса, ни порядка

Переглядів: 218
"Харьков" - "Прикарпатье" 1:2 Голы: Жеребцов 68 - Микуляк 77, 87 Удаление: Гринченко 79 ФК «Харьков»: Ходанович, Федота (Тарасов 28), Сивуха

Поезія вільної боротьби

На кілька днів прикарпатське село Джурів перетворюється на всеукраїнський центр вільної боротьби. До віддаленого покутського села на традиційні змагання «Перша ластівка» з’їжджаються

"Говерла" - "Будівельник": післяматчеві коментарі

Тренери Євген Мурзін та Андрій Подковиров, а також захисник Максим Балашов поділилися своїми враженнями після завершення третьої гри чвертьфінальної серії плей-офф між

Плей-офф. Матч №3. "Говерла" - "Будівельник" - 84:89

Обігравши у третій грі чвертьфінальної серії "Говерлу" з рахунком 89:84, "Будівельник" вийшов до півфіналу. Втім івано-франківці дали серйозний бій чемпіону регулярного

В Калуші відбувся всеукраїнський шаховий турнір пам`яті Героя України Олекси ГІРНИКА

Переглядів: 501
У м. Калуші відбувся 8 всеукраїнський шаховий турнір пам`яті Героя України Олекси Гірника. Перед присутніми виступив син Олекси

"Прикарпаття" розгромили в Чернігові

Переглядів: 206
"Десна" - "Прикарпаття" 4:0 Голи: Грибанов 18, Грибанов 41, 80 (пен.), Старенький 49 «Десна»: Пилипенко, Боровков, Гітченко, Анеліков (Сердюк, 81), Єлісєєв, Костюченко

"Говерла" дала бій чемпіону регулярного чемпіонату

«Будівельник» здобув другу перемогу в серії з «Говерлою», обігравши суперника з рахунком 85:79 (23:22, 25:20, 15:27, 22:10). Схоже, що легка

"Ураган" розгромив "Шахтар" 7:3! (відео)

Переглядів: 266
Івано-Франківський «Ураган» вперше за роки свого існування переміг донецький «Шахтар». Та ще й як переміг! Справжній погром влаштували багаторазовим чемпіонам