Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Вольова гостьова перемога бурштинського "Енергетика"

Сьогодні бурштинський "Енергетик" досить несподівано здобув вольову перемогу в Білій Церкві. В матчі проти місцевого "Арсеналу" наша команда ще в першому таймі

«Прикарпатье» — «Черноморец-2» — 1:0

«Прикарпатье» Ивано-Франковск — «Черноморец-2» — 1:0 (1:0) 24 сентября 2011 года. Ивано-Франковск.

"Ураган": точка відліку – Крагуєвац

У вівторок стартує основний раунд Кубка УЄФА з футзалу 2011-12 рр. З цього етапу розпочинає свої виступи в турнірі івано-франківський «Ураган».

Сьогодні «Прикарпаття» зіграє з «Чорноморцем-2»

24 вересня  на стадіоні «Рух» івано-франківське "Прикарпаття" прийматиме «Чорноморець-2» в рамках 10-го туру першості країни в другій лізі

«Ураган» обіграв «Єнакієвця» (Відео)

Івано-франківський «Ураган» здобув третю перемогу на старті чемпіонату Екстра-ліги. У перенесеному матчі 4-го туру чемпіони України у Донецьку перемогли «Єнакієвець»

Мирослав Лотоцький: "Блавацький мав усі умови для роботи"

Відставка Богдана Блавацького з посади головного тренера «Енергетика» не стала сенсацією. Бурштнинці другий рік поспіль ходять над проваллям у другу

Богдан БЛАВАЦЬКИЙ: "Когось виганяють і після трьох поразок, мене ж "терпіли" до дев’ятої"

Вже колишній тренер бурштинського «Енергетика» Богдан Блавацький дав ексклюзивний коментар «УФ». —

Палац спорту можуть звести за межами Івано-Франківська

20 вересня 2011 року під головуванням голови івано-франківської обласної ради Олександра Сича відбулася нарада щодо будівництва сучасного палацу спорту в місті Івано-Франківську.

Кубок України. "Енергетик" - "Чорноморець" 0:1

"Енергетик" - "Чорноморець" 0:1 Голи: Фонтанелло 32 На 75-й хвилині Діденко не реалізував пенальті «Енергетик»: Карпов, Данищук, Лазорик, Юрченко, Соколенко

«Ураган» перемагає «Єнакієвець» на виїзді

Екстраліга України з фут залу. 4 тур  «Єнакієвець» - «Ураган» (івано-франківськ)  - 2:4 (0:0) Арбітри: Дребужан (Мукачеве), Стрілецький (Суми).