Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

"Прикарпаття" програє галицько-буковинське протистояння

Переглядів: 415
Чергової поразки серед команд першої ліги зазнало івано-франківське «Прикарпаття». Цього разу у галицько-буковинському протистоянні «Прикарпаття»

На ралі "Чумацький Шлях-2011" прикарпатський гонщик Микола Ільницький почав успішно

На вихідних стартував цьогорічний чемпіонат України з ралі. У Херсоні відбувся перший етап – «Чумацький Шлях

Всеволод РОМАНЕНКО: "Граю безкоштовно, живу на власні гроші"

Переглядів: 1073
Узимку внаслідок «революції» в Маріуполі чимало гравців переймалися в пошуках нової команди. Один з них — вихованець «Динамо»

Деррік ЗІММЕРМАН: «Плей-оф – це момент істини»

Капітан баскетбольного клубу «Говерла», американський захисник Деррік Зіммерман у розмові з журналістом «ГК» поділився враженнями від виступу команди

"Прикарпаття" - "Буковина". Прев'ю галицько-буковинського протистояння

Переглядів: 506
Одинадцять матчів поспіль франківське "Прикарпаття" не може перемогти своїх суперників в першій лізі. При цьому різниця м'ячів в останіх п'яти

"Зірка" - "Енергетик". Прев'ю

Переглядів: 321
В грі проти ФК "львів" у якості головного тренера ФК "Енергетик" дебютував досвідчений фахівець Богдан Блавацький. Дебют видався нічийним: "Енергетик" та "Львів" розійшлися миром.

Евгений Мурзин: "Нельзя так играть в плей-офф"

Наставник Говерлы остался недоволен игрой своей команды в первом четвертьфинальном матче серии с Николаевом. Анатолий Дубнюк, форвард Говерлы: "Хорошо

Сергій ГУПАЛЕНКО: «Ми самі собі вигадали проблему»

Переглядів: 340
«Ураган» - «ТВД» - 2:2 (пенальті 3:5). Післяматчеві коментарі обох тренерів команд. Леонід МАКОВСЬКИЙ, головний тренер «ТВД»: -

Як "Говерла" миколаївців перемогла. Звіт

«Говерла» перемогла «Миколаїв» лише в овертаймі першого чвертьфінального матчу з рахунком 82-79 (25-16, 16-12, 15-14, 16-30, ОТ 10-7).

"Ураган" – "ТВД" - 2:2 (пен 3:5). Відступати нікуди…

Переглядів: 302
івано-франківський «Ураган» програв перший домашній матч чвертьфінальної серії проти львівського ТВД у серії післяматчевих пенальті і максимально ускладнив