Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

"Говерла" - "Азовмаш" - 71:61. Слова після матчу (Відео)

Наставники "Говерли" та "Азовмаша", відповідно, Євген Мурзін та Гінтарас Крапікас (на фото), а також гравці Данте Свонсон та Радослав Ранчік про поєдинок 19-го

"Говерла" - "Азовмаш" - 71:61 (Фоторепортаж)

Переломивши хід поєдинку у третій чверті та провівши заключну десятихвилинку на куражі, «Говерла» здобула вольову перемогу над «Азовмашем» із рахунком

«Говерла» здобула вольову перемогу над «Азовмашем»

«Говерла» сьогодні прийматиме лідера Суперліги

Сьогодні на рідному паркеті в манежі КФВ о 19.00  івано-франківська «Говерла» прийматиме лідерів Суперліги маріупольський «Азовмаш».

"Спорт замість вулиць..."

Переглядів: 135
Під таким девізом в Городенці районна служба у справах дітей провела змагання з міні-футболу серед учнів 5 класів. Свято удалося на славу. В переповненій спортивній залі ДЮСШ поряд з гострими

«Говерла» поступилася «Києву» - 70:79

Найрезультативнішим гравцем матчу між «Говерлою» та «Києвом» став захисник господарів Маркус Вокер, але це не врятувало івано-франківську команду від поразки

"Ураган" - "ЛТК". Прев'ю

Переглядів: 130
Якщо спробувати скласти умовний рейтинг самих несподіваних результатів нинішнього футзального сезону, який проходить під егідою Ектра-ліги, то самий екстраординарний результат, безумовно, був

«Говерла» – БК «Київ». Прев’ю

«У нас був важкий поєдинок у Кривому Розі. Саме тому команда, не маючи часу на відновлення, не змогла належним чином провести наступну гру проти «ДніпроАЗОТу».

Скандал: івано-франківський "Цунамі" припинив участь в ЗУАХЛ

Західноукраїнська аматорська хокейна ліга не дорахувалась однієї команди. Івано-франківський «Цунамі» вирішив знятися зі змагань за власним бажанням.

Сергій ГУПАЛЕНКО: "У нас грає лише 8 чоловік"

Переглядів: 131
"Ураган" (івано-франківськ) - "Єнакієвець" (Єнакієво) - 4:4 Сергій ГУПАЛЕНКО (головний тренер «Урагану»): - Вважаю, що грали ми непогано.