Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

«Ураган» святкував чемпіонство на даху клубного автобуса (Фоторепортаж)

Переглядів: 327
У неділю, 5 червня, івано-франківський «Ураган» виборов звання чемпіона України з міні-футболу. Після приїзду в Івано-Франківськ нашу

Мар’яна КВЯТКОВСЬКА: "За третє місце подарували фотоапарат"

На вихідних в Одесі пройшов Міжнародний турнір «Чорне море». У вазі до 63 кг третє місце виборола галичанка, екс-чемпіонка Європи Мар’яна

Богдан БЛАВАЦЬКИЙ: "Чим ближче до фінішу чемпіонату, тим більше з’являється "цікавих" та дуже несподіваних результатів…"

Переглядів: 322
Передумовою зателефонувати саме тренеру «Енергетика» став новий можливий скандал першої

Василь ФЕДОРИШИН: "Головним суперником залишається росіянин Бесік Кудухов"

Переможець "Чорного моря" Василь Федоришин про головні старти року. У спорткомплексі «Олімпієць» в 19-й раз пройшов міжнародний

Василь Федоришин: «Боротьба моя улюблена справа!»

- Василю, ви доволі давно не виступали на українських килимах…- Щиро кажучи, я не веду якогось підрахунку, тому точно сказати, коли в останнє виступав в Україні

Сергій ГУПАЛЕНКО "Наші хлопці поруч з бразильцями ростуть і тактично, і технічно, і емоційно"

Переглядів: 434
Івано-франківський "Ураган" в драматичній фінальній серії з п'яти матчів вперше завоював звання чемпіона України з футзалу.

Стартує "BC Goverla Streetball Cup 2011"

12 червня в місті Івано-Франківську на майданчику Муніципального фізкультурно-оздоровчого комплексу відбудеться третій щорічний турнір по стрітболу, організатором якого виступає

Богдан БЛАВАЦЬКИЙ: "Штрафний, після якого нам забили гол, арбітр не повинен був призначати"

Переглядів: 200
Післяматчева прес-конференція. "Енергетик" (Бурштин) - "Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка) - 1:1Тренер «Енергетика» Богдан

"Енергетик" - "Нафтовик-Укрнафта": 1-1. Врятує хіба чудо.

Переглядів: 262
"Енергетик" - "Нафтовик-Укрнафта": 1-1.Голи: Долотко, 46 - Маринчук, 50.Попередження: Гордієнко Дмитро 19, Срібний Сергій 45+1, Червінський Василь 82, Мостовий