Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Майбутнє прикарпатського хокею: невпинний занепад чи тимчасовий простій

Трохи більше місяця минулого з того часу, як припинив своє існування проект під назвою "Професійний хокейний клуб «Калуш», який мав

«Говерла» здобула чергову важку перемогу

Вкотре на старті сезону Данте Свонсон демонструє холоднокровність на останніх секундах гри, а «Говерла» вириває важку перемогу. Цього разу підопічні Євгена Мурзіна

«Говерла» – «ДніпроАЗОТ». Прев'ю

Після трьох переможних матчів, доля яких вирішувалася на останніх секундах, «Говерла» приймає «ДніпроАЗОТ», що провів не менш напружений поєдинок із «Донецьком»,

Завтра в Івано-Франківську «Ураган» зіграє з харківським «Монолітом» (+Відео)

Переглядів: 150
Завтра, у суботу, 22 жовтня, в рамках сьомого туру футзальної Екстра-ліги івано-франківський «Ураган» прийматиме «Моноліт»

Прикарпатки — бронзові призери чемпіонату України з футболу

Переглядів: 170
Калуська команда «Нафтохімік ПНУ» достроково стала бронзовим призером чемпіонату України з футболу серед жінок. Третє місце вона забезпечила собі

Василь ВІРАСТЮК: "Сподіваюся, що після Євро-2012 наш народ повірить у свої сили"

Найсильніша людина планети, українець Василь Вірастюк, який нещодавно удостоївся титулу Друга Євро-2012, сказав, що головне, що він робитиме

«Говерла» здобула перемогу в Миколаєві (+Фоторепортаж)

У Миколаєві Маркус Вокер нарешті продемонстрував відсоток реалізації дальніх кидків, з яким він завершив попередній сезон в Ісландії, а «Говерла» перемогла

В Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з більярду (Відео)

Чемпіонат України з більярдного спорту відбувся у Івано-Франківську. Змагання зібрали 44 кращих майстрів кия з різних регіонів держави. .

«Ураган» в Італії зіграє з володарем Кубка УЄФА

Переглядів: 264
Днями в швейцарському Ньоні відбулося жеребкування елітного раунду Кубка УЄФА з футзалу. Таким чином став відомий склад груп команд, які поборються за вихід до Фіналу чотирьох.

Фоторепортаж "Черкаські Мавпи" - "Говерла" - 71-73

Говерла на останніх хвилинах вирвала перемогу у Черкаських Мавп..