Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

Анастасія Ткачук: рекордсменка України, гордість міста...

Анастасії Ткачук – 18 років. Народилася вона в Коломиї, закінчила загальноосвітню школу №9. Сім’ю Насті здавна називають спортивною династією: її

Кубок України з плавання на відкритій воді

30 травня у Бурштині (івано-франківська обл.) відбувся Кубок України з плавання на відкритій воді (відбіркові змагання до чемпіонату Європи). У змаганнях брали участь спортсмени

Валентин ЦВЄЛИХ: "Шанси все одно п'ятдесят на п'ятдесят"

Переглядів: 278
Івано-Франківський "Ураган" зробив вагому заявку на те, щоб уперше в історії вибороти звання чемпіона України з футзалу. У фінальній серії підопічні Сергія Гупаленка

"Прикарпаття" - "Арсенал" - 0:2. Черговий матч для галочки

Переглядів: 502
«Прикарпаття» - «Арсенал» - 0:2 Голи: Вербний 24, Леонов 26.  «Прикарпаття»: Локатир, Гребинський, Плехтяк, Логінов

"Франковск" - "Южная Пальмира" - 78:81. Раненый зверь опасен вдвойне

БК «Франковск» поплатился за то, что явно недооценил возможности «Южной Пальмиры» В ситуации, когда франковки ведут острую

"Ураган" перемагає "Енергію-Тайм" у серії післяматчевих пенальті 8:6. Та веде у фінальній серії вже 2:0

Переглядів: 519
Не менш цікавим та захопливим вийшов і другий фінальний матч між івано-франківським «Ураганом» та львівською

"Прикарпаття" - "Арсенал". Прев'ю

Переглядів: 260
Завтра свій передостанній домашній матч в цьому сезоні проведе "Прикарпаття". Франківці на "Русі" прийматимуть "Арсенал" із Білої Церкви. Гості з Київщини на сьогоднішній день посідають

"Ураган" - "Енергія-Тайм". Востаннє вдома

Переглядів: 281
Сьогодні франківський «Ураган» проведе останню домашню гру цього сезону. Ще перед самим початком чемпіонату перед клубом ставилися найвищі завдання і те, що команда

"Геліос" - "Енергетик": кому вниз? Прев'ю

Сьогодні в Харкові зустрінуться команди, які маючи дещо інші завдання на сезон, змушені вести боротьбу за виживання.Керівництво більш заможнішої харківської команди розраховувала

"Ураган" - "Енергія-Тайм". Фінал. Перша гра серії - 4:2. Звіт

Переглядів: 378
Перший матч фінальної серії між місцевим «Ураганом» та львівською «Енергією-Таймом», який щойно завершився в Івано-Франківську видався