Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

"Ураган" - "Єнакієвець" - 4:3. Знову 4:3 на користь господарів, як і п'ять днів тому

Переглядів: 200
Вдруге за останні п'ять «Ураган» та «Єнакієвець» зустрічалися між собою. Вдруге гра завершилась з аналогічним

"Ураган" - "Єнакієвець". Анонс

Переглядів: 214
Відігравши 18 травня у Львові проти "Тайму", єнакіївська команда відразу перебирається в сусідній Івано-Франківськ, де в середу їй чекає поєдинок проти місцевого "Урагану".

Максим ПАВЛЮК: "Ураган" - домашня команда"

Переглядів: 271
Три голи "ураганівця" Максима Павлюка в матчах з усіма призерами чемпіонату України - "Таймом", "Шахтарем" та "Енергією" вийшли досить ефектними. Але найкращий м'яч за підсумками

"Говерла" выиграла решающий матч у "Одессы" и поборется за 5 место

БК «Одесса» - БК «Говерла» 68 - 81 ( 20-23, 19-21, 10-20, 19-17 ) При счете 1-8 Хилл открывает счет со штрафного броска. В ответ

Переможці "Олімпійських надій" визначені

Всеукраїнські змагання зі спортивної гімнастики «Олімпійські надії» пройшли у Івано-Франківську. Протягом чотирьох днів юні спортсмени з багатьох областей України

"Енергетик" - "Динамо-2" - 3:4. Прес-конференція

Переглядів: 273
Тренер «Динамо-2» Геннадій ЛИТОВЧЕНКО: - Як вам, в загальному, сьогодні гра вашої команди, чи ви задоволені результатом, як перебіг, і чи задоволені ви своїми

"Енергетик" - "Динамо-2" - 3:4

Переглядів: 222
"Енергетик" - "Динамо-2" - 3:415 травня, м.Бурштин стадіон "Енергетик" "Енергетик": Хомин, Лазорик, Данищук, Гребинський, Прокопович, Долотко, Чернов, Міліщук, Семенюк, Василів, Єнілєєв.

"Єнакієвець" - "Ураган". Післямова

Переглядів: 213
Після гри з "Єнакієвцем" ми поспілкувалися з головним тренером "Урагану" Сергієм Гупаленком про суботній матч та про подальші перспективи івано-франківської команди.

СК "Єнакієвець" 4:3 МФК "Ураган"

Переглядів: 295
Господарі майданчика з перших секунд матчу перехопили ініціативу і за хвилину тричі могли відкрити рахунок, але три рази на шляху м'яча ставали захисники воротар Урагану.