Новини спорту Івано-Франківськ та Івано-Франківська область

"Ураган" - "ТВД" - 5:2. Івано-франківська команда в п'ятій грі здобуває путівку в півфінал. Звіт

Переглядів: 317
Остання гра серії розпочалася феєрично. Цвєлих на другій хвилині після дуже хорошого пасу від Чепорнюка витримав паузу

Битва аутсайдерів переможця не виявила

Переглядів: 286
І господарі кіровоградська «Зірка», і гості бурштинський «Енергетик» знаходяться у нижній частині турнірної таблиці і боряться за місце під сонцем першої

«Говерла» повела у чвертьфінальній серії з «Миколаєвом» 2:0

«Говерла» повела у чвертьфінальній серії з «Миколаєвом» 2:0, обігравши команду Валентина Берестнєва в другому матчі з рахунком 76-64

«Говерла» – «Миколаїв». Друга гра 1/4 фіналу. Прев'ю

Стартовий поєдинок чвертьфінальної серії плей-офф Суперліги між «Говерлою» та «Миколаєвом» підтвердив усі прогнози щодо того, що в цій

Чветвертьфінал. "Ураган" - "ТВД" - 5:1 Все вирішиться в п'ятій грі (Рахунок серії 2:2)

Єдиною парою команд на стадії чвертьфіналів, якій для визначення переможця серії знадобилися усі п'ять матчів, стали західноукраїнські

"Прикарпаття" програє галицько-буковинське протистояння

Переглядів: 419
Чергової поразки серед команд першої ліги зазнало івано-франківське «Прикарпаття». Цього разу у галицько-буковинському протистоянні «Прикарпаття»

На ралі "Чумацький Шлях-2011" прикарпатський гонщик Микола Ільницький почав успішно

На вихідних стартував цьогорічний чемпіонат України з ралі. У Херсоні відбувся перший етап – «Чумацький Шлях

Всеволод РОМАНЕНКО: "Граю безкоштовно, живу на власні гроші"

Переглядів: 1075
Узимку внаслідок «революції» в Маріуполі чимало гравців переймалися в пошуках нової команди. Один з них — вихованець «Динамо»

Деррік ЗІММЕРМАН: «Плей-оф – це момент істини»

Капітан баскетбольного клубу «Говерла», американський захисник Деррік Зіммерман у розмові з журналістом «ГК» поділився враженнями від виступу команди

"Прикарпаття" - "Буковина". Прев'ю галицько-буковинського протистояння

Переглядів: 509
Одинадцять матчів поспіль франківське "Прикарпаття" не може перемогти своїх суперників в першій лізі. При цьому різниця м'ячів в останіх п'яти