У п’ятницю, 27 жовтня, на міському центральному стадіоні «Рух» ввели в експлуатацію автоматичну систему поливу футбольного поля. Роботи тривали
Шахи

Франківський гросмейстер виграв турнір у Франції

Переглядів: 128
Міжнародний гросмейстер Володимир Онищук із Івано-Франківська блискуче виграв турнір Open Oscaro 21-го Corsican Circuit 2017, що фінішував у Франції. Як повідомляють
Тепловик-Прикарпаття

"Прикарпаття" - "Нива"-В (Вінниця): анонс матчу

Переглядів: 125
В цьому році "Прикарпаттю" в чемпіонаті залишилося зіграти два матчі. Обидва на стадіоні "Рух". В першому з них вже завтра підопічні Володимира Ковалюка приймуть вінницьку
говерла політехніка

Західноукраїнське дербі: визначились дати проведення кубкових матчів "Говерла" – "Політехніка"

Івано-франківська «Говерла» пробилася до осново етапу розіграшу Кубка України з баскетбол, двічі перемігши
Ураган локомотив

"Ураган" - "Продексім". Передмова до матчу

28 жовтня, "Ураган" чекає в гості чинного чемпіона України - херсонський "Продексім". Як пройшла підготовка до цього поєдинку та які очікування від 7-го туру Екстра-ліги розповів
ІФФФ

Новим очільником прикарпатського футболу став заступник генсекретаря ФФУ

Переглядів: 276
Відбулася конференція Івано-Франківської обласної федерації футболу, на якій було обрано нового очільника спортивної структури. Багаторічний
Вероніка Івасюк

Коломиянка Вероніка Івасюк ввійшла до когорти найсильніших людей світу

Коломиянка Вероніка Івасюк ввійшла до когорти найсильніших людей світу .

ПФЛ запустила платформу для продажу атрибутики клубів Першої та Другої ліг

Тепер атрибутика клубів Першої та Другої ліг зібрана на одному ресурсі. ПФЛ запустила онлайн-магазин для продажу атрибутики клубів Першої та
Винник

Прикарпатка здобула срібну медаль у турнірі з боксу "Кубок Балкан"

Переглядів: 105
Цими днями наші боксерки приймали участь у міжнародному турнірі “Кубок Балкан” у місті Софія (Болгарія). Вихованка школи вищої спортивної
кубок України

"Десна" пробилась в 1/4 Кубка України, перегравши "Прикарпаття"

Десна перемогла Прикарпаття (0:2) у матчі 1/8 фіналу Кубка України. У матчі 1/8 фіналу Кубка України зустрілись представники Першої та Другої ліги. Десна